Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1097581
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CĂLIN ROBERT
Prin: CĂLIN ROBERT
Prin: DUMITRACHE IOAN
Prin: CĂLIN ROBERT
Prin: DUMITRACHE IOAN
Prin: DUMITRACHE IOAN
Prin: DUMITRACHE IOAN
Prin: DUMITRACHE IOAN
Prin: CĂLIN ROBERT
Prin: DUMITRACHE IOAN
Prin: CĂLIN ROBERT
Prin: DUMITRACHE IOAN
Prin: CĂLIN ROBERT
Prin: DUMITRACHE IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
7.862 RON
Profit net
485 RON
Capitaluri proprii
70.575 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 27.692 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.527 RON | 8.868 RON | 10.781 RON | 9.008 RON | 7.369 RON | 9.443 RON | 9.191 RON | 10.548 RON | 11.310 RON | 17.067 RON | 35.333 RON | 32.716 RON | 37.718 RON | 7.862 RON |
| Profit net | 1.544 RON | -1.680 RON | 1.193 RON | 81 RON | 1.539 RON | 1.880 RON | 3.074 RON | 4.201 RON | 3.587 RON | 8.683 RON | 13.022 RON | 18.409 RON | 20.143 RON | 485 RON |
| Total active | 9.376 RON | 7.680 RON |
Comparație cu 1090 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2023.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.438 RON |
| 8.526 RON |
| 10.198 RON |
| 11.904 RON |
| 974 RON |
| 5.266 RON |
| 72 RON |
| 9.267 RON |
| 22.756 RON |
| 40.286 RON |
| 60.268 RON |
| 105.344 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 9.256 RON | 12.981 RON |
|---|
| Active circulante | 9.376 RON | 7.680 RON | 8.438 RON | 8.526 RON | 10.198 RON | 11.904 RON | 974 RON | 5.266 RON | 72 RON | 9.267 RON | 22.756 RON | 40.286 RON | 51.012 RON | 92.363 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -20.192 RON | -21.872 RON | -20.678 RON | -20.598 RON | -19.059 RON | -17.179 RON | -14.105 RON | -9.904 RON | -9 RON | 8.674 RON | 21.696 RON | 40.125 RON | 60.268 RON | 70.575 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.568 RON | 29.552 RON | 29.116 RON | 29.124 RON | 29.257 RON | 29.083 RON | 15.079 RON | 15.170 RON | 81 RON | 593 RON | 1.060 RON | 161 RON | 0 RON | 25.090 RON |
|---|