Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11470334
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MURESAN BAZIL
Prin: MURESAN BAZIL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
432.458 RON
Profit net
17.589 RON
Capitaluri proprii
239.370 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 350.239 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.859.038 RON | 1.703.646 RON | 1.446.803 RON | 1.237.872 RON | 967.767 RON | 1.013.046 RON | 931.898 RON | 1.016.204 RON | 1.038.274 RON | 987.820 RON | 766.273 RON | 572.386 RON | 831.260 RON | 748.088 RON | 677.023 RON | 541.166 RON | 432.458 RON |
| Profit net | -83.594 RON | -57.666 RON | -101.326 RON | -19.161 RON | -13.587 RON | 37.700 RON | 25.499 RON | 55.461 RON | 26.079 RON | -7.638 RON |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 18.791 RON |
| -11.566 RON |
| 52.696 RON |
| 2.811 RON |
| 15.091 RON |
| 18.850 RON |
| 17.589 RON |
| Total active | 891.012 RON | 859.362 RON | 760.406 RON | 657.297 RON | 576.313 RON | 519.217 RON | 503.281 RON | 560.484 RON | 568.440 RON | 572.438 RON | 540.918 RON | 500.379 RON | 590.973 RON | 569.044 RON | 509.062 RON | 481.115 RON | 429.950 RON |
|---|
| Active imobilizate | 89.913 RON | 67.634 RON | 43.000 RON | 26.429 RON | 13.754 RON | 5.370 RON | 278 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 801.099 RON | 791.728 RON | 717.406 RON | 630.868 RON | 562.559 RON | 513.847 RON | 503.003 RON | 560.484 RON | 568.440 RON | 572.438 RON | 540.918 RON | 500.379 RON | 590.973 RON | 569.044 RON | 509.062 RON | 481.115 RON | 429.950 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 229.870 RON | 172.203 RON | 70.876 RON | 51.715 RON | 38.128 RON | 75.828 RON | 101.327 RON | 156.789 RON | 182.868 RON | 175.232 RON | 194.025 RON | 182.459 RON | 235.028 RON | 187.839 RON | 202.930 RON | 221.780 RON | 239.370 RON |
|---|
| Datorii totale | 640.226 RON | 667.447 RON | 669.818 RON | 585.870 RON | 518.473 RON | 423.677 RON | 382.242 RON | 383.983 RON | 365.860 RON | 377.494 RON | 327.181 RON | 298.208 RON | 340.525 RON | 367.814 RON | 292.741 RON | 245.944 RON | 177.189 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 11 | 10 | 11 | 5 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|