Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 nov. 2021 și 24 nov. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 42 atribuiri.
Rezistenta 3x4000w 230
REZISTENTA 2500W 230V
REZISTENTA 2500W 230V
REZISTENTA 2X3500W 230V
REZISTENTA 2X3500W 230V
REZISTENTA 3X2000W 230V
REZISTENTA ITM 3X1300W 230V--------STERILIZARE
REZISTENTA ELECTRICA 2500W 230V
RESOU LE 1000W 380V
Radiator Post Conducere
REZISTENTA 2500W 230V
Resou 380 V
Resou LE 1000 W 380 V
Panou Radiant Protector 3000W 230/400V
PLITE ELECTRICE
Ansamblu Agregat 6000W 380 V SRTFC BV- Depoul BV
Rezistenta agregat 1000W 380 V SRTFC Brasov- Depoul Brasov
Panou Radiant Smart 1300W 230V
Termostat digital Auraton 3003
Ansamblu Rezistenta Agregat 6000W 380V/DEPOUL TIMISOARA
Rezistenta 3000W 230V
Panou Radiant Smart 1300W 230V
Ansamblu Rezistenta 2x2000W 230V
Rezistenta 3000W 230V
Rezistenta 3x4000W 230V, Rezistenta 3x3300W 230V
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1201452
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.123.498 RON
Profit net
17.497 RON
Capitaluri proprii
171.216 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.268.665 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.607.069 RON | 1.734.847 RON | 1.716.600 RON | 1.799.903 RON | 1.453.114 RON | 1.429.982 RON | 1.668.020 RON | 1.813.656 RON | 1.975.257 RON | 1.978.870 RON | 1.773.157 RON | 1.216.675 RON | 1.224.185 RON | 1.582.377 RON | 1.372.289 RON | 1.028.305 RON | 1.123.498 RON |
| Profit net | 121.434 RON | 205.115 RON | 139.407 RON | 55.037 RON | 19.633 RON | 28.110 RON | 100.060 RON | 8.918 RON | -238.764 RON | 12.315 RON | 9.999 RON |
Comparație cu 14 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 27), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -369.269 RON |
| -125.682 RON |
| 31.211 RON |
| 30.313 RON |
| 79.371 RON |
| 17.497 RON |
| Total active | 1.650.079 RON | 1.673.786 RON | 1.716.608 RON | 1.833.978 RON | 1.894.392 RON | 1.767.904 RON | 1.808.441 RON | 1.763.611 RON | 1.756.335 RON | 1.732.252 RON | 1.757.335 RON | 1.722.160 RON | 2.088.951 RON | 2.033.485 RON | 2.230.880 RON | 2.636.480 RON | 2.626.670 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.016.858 RON | 1.005.743 RON | 942.681 RON | 1.092.120 RON | 1.141.172 RON | 1.140.864 RON | 1.059.785 RON | 1.065.100 RON | 945.625 RON | 825.064 RON | 766.971 RON | 827.951 RON | 1.133.837 RON | 1.133.837 RON | 1.141.614 RON | 1.138.775 RON | 1.082.446 RON |
|---|
| Active circulante | 633.221 RON | 668.043 RON | 773.927 RON | 741.858 RON | 753.220 RON | 627.040 RON | 748.656 RON | 698.511 RON | 810.710 RON | 907.188 RON | 990.364 RON | 894.209 RON | 955.114 RON | 899.648 RON | 1.089.266 RON | 1.497.705 RON | 1.544.224 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 525.689 RON | 762.804 RON | 902.211 RON | 933.348 RON | 952.981 RON | 981.091 RON | 1.081.151 RON | 693.818 RON | 401.213 RON | 364.528 RON | 342.948 RON | 188.787 RON | 63.104 RON | 94.315 RON | 124.628 RON | 212.174 RON | 171.216 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.124.390 RON | 910.982 RON | 814.397 RON | 900.630 RON | 972.929 RON | 786.813 RON | 727.290 RON | 1.069.793 RON | 1.355.122 RON | 1.367.724 RON | 1.414.387 RON | 1.533.373 RON | 2.025.847 RON | 1.939.170 RON | 2.106.252 RON | 2.424.306 RON | 2.455.454 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 22 | 27 | 27 | 28 | 26 | — | 27 | 29 | 31 | 25 | 24 | 17 | 15 | 15 | 14 | 11 | 8 |
|---|