Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13628474
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ISTRATE GABRIEL
Prin: ISTRATE GABRIEL
Prin: ISTRATE GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
40.975 RON
Profit net
-56.418 RON
Capitaluri proprii
5.625 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 80.902 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.531 RON | 38.593 RON | 9.809 RON | 19.912 RON | 29.766 RON | 13.952 RON | 9.218 RON | 51.976 RON | 37.270 RON | 79.367 RON | 72.215 RON | 27.400 RON | 143.800 RON | 40.120 RON | 78.240 RON | 69.133 RON | 40.975 RON |
| Profit net | -4.191 RON | 5.476 RON | -8.907 RON | 2.098 RON | 6.251 RON | -6.998 RON | -233 RON | 939 RON | 3.814 RON | 49.653 RON | 37.985 RON | -8.677 RON |
Comparație cu 860 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 71.070 RON |
| -629 RON |
| 1.242 RON |
| -33.438 RON |
| -56.418 RON |
| Total active | 2.079 RON | 7.617 RON | 12 RON | 407 RON | 9.696 RON | 439 RON | 3.335 RON | 4.116 RON | 5.947 RON | 55.765 RON | 95.256 RON | 88.246 RON | 156.322 RON | 126.209 RON | 115.315 RON | 76.992 RON | 13.535 RON |
|---|
| Active circulante | 2.079 RON | 7.617 RON | 12 RON | 407 RON | 9.696 RON | 439 RON | 3.335 RON | 4.116 RON | 5.947 RON | 55.765 RON | 95.256 RON | 88.246 RON | 156.322 RON | 126.209 RON | 115.315 RON | 76.992 RON | 13.535 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.240 RON | 6.716 RON | -2.191 RON | -93 RON | 6.158 RON | -840 RON | -1.073 RON | -133 RON | 3.680 RON | 53.333 RON | 89.620 RON | 80.943 RON | 152.013 RON | 121.385 RON | 105.482 RON | 62.044 RON | 5.625 RON |
|---|
| Datorii totale | 839 RON | 901 RON | 2.203 RON | 500 RON | 3.538 RON | 1.279 RON | 4.408 RON | 4.249 RON | 2.267 RON | 2.432 RON | 5.636 RON | 7.303 RON | 4.309 RON | 4.824 RON | 9.833 RON | 14.948 RON | 7.910 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|---|