Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14619113
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: JIANU MARIUS CEZAR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-8.195 RON
Capitaluri proprii
30.131 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 109.806 RON | 146.812 RON | 159.012 RON | 166.709 RON | 151.029 RON | 113.007 RON | 27.639 RON | 13.312 RON | 25.151 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 29.197 RON | 21.687 RON | 21.183 RON | 23.924 RON | 11.153 RON | 18.607 RON | 13.094 RON | 5.023 RON | 14.888 RON | -4.083 RON | -1.424 RON | -1.213 RON | -1.476 RON | -595 RON |
Comparație cu 114 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2024.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 105 RON |
| -8.195 RON |
| Total active | 96.112 RON | 109.925 RON | 118.170 RON | 129.179 RON | 114.161 RON | 64.772 RON | 62.892 RON | 61.792 RON | 59.022 RON | 54.591 RON | 53.299 RON | 51.970 RON | 38.951 RON | 38.356 RON | 38.464 RON | 30.269 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 96.112 RON | 109.925 RON | 118.170 RON | 129.179 RON | 114.161 RON | 64.772 RON | 62.892 RON | 61.792 RON | 59.022 RON | 54.591 RON | 53.299 RON | 51.970 RON | 38.951 RON | 38.356 RON | 38.464 RON | 30.269 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 55.746 RON | 48.236 RON | 47.732 RON | 50.473 RON | 37.702 RON | 50.732 RON | 45.219 RON | 37.148 RON | 47.013 RON | 42.930 RON | 41.506 RON | 40.292 RON | 38.816 RON | 38.221 RON | 38.326 RON | 30.131 RON |
|---|
| Datorii totale | 40.366 RON | 61.689 RON | 70.438 RON | 78.706 RON | 76.459 RON | 14.040 RON | 17.673 RON | 24.644 RON | 12.009 RON | 11.661 RON | 11.793 RON | 11.678 RON | 135 RON | 135 RON | 138 RON | 138 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|