Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14637276
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ARDELEANU MIRELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
123.262 RON
Profit net
-17.017 RON
Capitaluri proprii
-42.055 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 116.436 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 94.077 RON | 109.108 RON | 156.023 RON | 105.215 RON | 126.327 RON | 115.775 RON | 93.224 RON | 95.681 RON | 108.138 RON | 112.081 RON | 137.380 RON | 164.002 RON | 85.341 RON | 93.104 RON | 121.937 RON | 111.708 RON | 123.262 RON |
| Profit net | -3.229 RON | 9.136 RON | 1.732 RON | -8.872 RON | -22.853 RON | -5.372 RON | 1.036 RON | -2.267 RON | 4.451 RON | 2.707 RON | 8.784 RON |
Comparație cu 1506 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 13.609 RON |
| -6.492 RON |
| -7.064 RON |
| -7.526 RON |
| -13.714 RON |
| -17.017 RON |
| Total active | 22.122 RON | 30.251 RON | 37.014 RON | 43.793 RON | 33.939 RON | 31.243 RON | 26.530 RON | 18.234 RON | 25.205 RON | 40.224 RON | 63.502 RON | 75.031 RON | 100.705 RON | 114.541 RON | 104.402 RON | 105.635 RON | 85.935 RON |
|---|
| Active circulante | 22.122 RON | 30.251 RON | 37.014 RON | 43.793 RON | 33.939 RON | 31.243 RON | 26.530 RON | 18.234 RON | 25.205 RON | 40.224 RON | 63.502 RON | 75.031 RON | 100.705 RON | 114.541 RON | 104.402 RON | 105.635 RON | 85.935 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.667 RON | 16.803 RON | 18.536 RON | 9.664 RON | -13.189 RON | -18.561 RON | -17.526 RON | -19.794 RON | -15.343 RON | -12.635 RON | -3.851 RON | 9.757 RON | 3.266 RON | -3.798 RON | -11.324 RON | -25.038 RON | -42.055 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.455 RON | 13.448 RON | 18.478 RON | 34.129 RON | 47.128 RON | 49.804 RON | 44.056 RON | 38.028 RON | 40.548 RON | 52.859 RON | 67.353 RON | 65.274 RON | 97.439 RON | 118.339 RON | 115.726 RON | 130.673 RON | 127.990 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|