Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14637667
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: JELER CLAUDIU
Prin: JELER CLAUDIU
Prin: JELER CLAUDIU
Prin: JELER CLAUDIU
Prin: JELER CLAUDIU
Prin: JELER CLAUDIU
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.400 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
40 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2015 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.876 RON | 2.843 RON | 8.079 RON | 3.000 RON | 0 RON | 2.400 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -8.577 RON | -3.360 RON | -6.357 RON | 140 RON | -4.151 RON | 2.020 RON | -369 RON | -300 RON | -73 RON | -60 RON | -60 RON | -45 RON | -11.617 RON | 0 RON |
Comparație cu 259 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2014.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -200 RON |
| 0 RON |
| Total active | 169.042 RON | 160.423 RON | 146.611 RON | 147.247 RON | 142.600 RON | 143.700 RON | 143.331 RON | 143.032 RON | 142.931 RON | 142.871 RON | 142.811 RON | 142.766 RON | 131.077 RON | 6.782 RON | 40 RON | 40 RON |
|---|
| Active circulante | 169.042 RON | 160.423 RON | 146.611 RON | 147.247 RON | 142.600 RON | 143.700 RON | 143.331 RON | 143.032 RON | 142.931 RON | 142.871 RON | 142.811 RON | 142.766 RON | 131.077 RON | 6.782 RON | 40 RON | 40 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 155.335 RON | 151.975 RON | 145.619 RON | 145.759 RON | 141.608 RON | 143.628 RON | 143.259 RON | 142.960 RON | 142.859 RON | 142.799 RON | 142.739 RON | 142.694 RON | 131.077 RON | 240 RON | 40 RON | 40 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.707 RON | 8.448 RON | 992 RON | 1.488 RON | 992 RON | 72 RON | 72 RON | 72 RON | 72 RON | 72 RON | 72 RON | 72 RON | 0 RON | 6.542 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|