Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 19 sept. 2017 și 23 mar. 2020.
Pachet dezinsectie, deratizare si dezinfectie
dezinsectie, dezinfectie si deratizare
Pachet servicii: dezinsectie, dezinfectie si deratizare
Pachet servicii: dezinsectie, dezinfectie si deratizare
DEZINSECTIE
DEZINSECTIE
DEZINFECTIE
DERATIZARE
THUJA COLUMNARIS,H=1,20
IENUPAR TARATOR, L=1,20
GAZON RULOU
PACHET (dezinsectie,dezinfectie,deratizare)
[5] PACHET {dezinsectie,dezinfectie,deratizare CPV: 90921000-9 - Servicii de dezinfectie si de de
Achizitie servicii dezinsectie, dezinfectie, deratizare
Serviciu de DEZINSECTIE-DERATIZARE-DEZINFECTIE
[5] PACHET {dezinsectie,dezinfectie,deratizare CPV: 90921000-9 - Servicii de dezinfectie si de de
[1] Serviciu de DEZINSECTIE-DERATIZARE-DEZINFECTIE CPV: 90921000-9 - Servicii de dezinfectie si d
DERATIZARE
DEZINFECTIE
Dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15510040
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
353.466 RON
Profit net
145.357 RON
Capitaluri proprii
145.597 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 305.913 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 98.195 RON | 84.512 RON | 135.331 RON | 198.070 RON | 234.303 RON | 240.527 RON | 222.648 RON | 153.925 RON | 148.410 RON | 194.920 RON | 207.120 RON | 205.935 RON | 298.110 RON | 286.389 RON | 187.033 RON | 293.853 RON | 353.466 RON |
| Profit net | 34.661 RON | 13.888 RON | 33.909 RON | 71.657 RON | 119.540 RON | 77.898 RON | 59.948 RON | 31.495 RON | 26.539 RON | 75.508 RON | 105.072 RON | 98.559 RON |
Comparație cu 246 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 191.854 RON |
| 126.322 RON |
| 28.087 RON |
| 114.075 RON |
| 145.357 RON |
| Total active | 120.649 RON | 95.258 RON | 143.777 RON | 185.597 RON | 258.724 RON | 331.163 RON | 252.612 RON | 49.245 RON | 56.505 RON | 126.638 RON | 204.875 RON | 307.774 RON | 323.445 RON | 154.095 RON | 92.768 RON | 151.015 RON | 227.051 RON |
|---|
| Active imobilizate | 21.885 RON | 9.429 RON | 1.226 RON | 53.290 RON | 45.707 RON | 27.321 RON | 10.928 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 98.764 RON | 85.829 RON | 142.551 RON | 132.307 RON | 213.017 RON | 303.842 RON | 241.684 RON | 49.245 RON | 56.505 RON | 126.638 RON | 204.875 RON | 307.774 RON | 323.445 RON | 154.095 RON | 92.768 RON | 151.015 RON | 227.051 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 78.187 RON | 89.288 RON | 123.197 RON | 147.578 RON | 215.774 RON | 294.249 RON | 222.665 RON | 32.110 RON | 27.150 RON | 102.658 RON | 186.729 RON | 101.538 RON | 251.392 RON | 126.562 RON | 69.801 RON | 119.076 RON | 145.597 RON |
|---|
| Datorii totale | 43.000 RON | 5.970 RON | 20.580 RON | 38.019 RON | 42.950 RON | 36.914 RON | 29.947 RON | 17.135 RON | 29.355 RON | 23.980 RON | 18.146 RON | 206.236 RON | 72.053 RON | 27.533 RON | 22.967 RON | 31.939 RON | 81.454 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|