Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 aug. 2016 și 14 apr. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 49 atribuiri.
Gestionarea documentelor
Servicii de gestionare a datelor cu caracter personal
Intocmire si/sau revizuire proceduri de lucru, de sistem si operationale
Gestionarea documentelor
Gestionarea documentelor
Servicii de gestionare a datelor cu caracter personal
Gestionarea documentelor
Gestionarea documentelor
Gestionarea documentelor
Gestionarea documentelor
Gestionarea documentelor
Gestionarea documentelor
Servicii generale de consultanta in management
Consultanta în implementarea sistemului de management al calitatii ISO 9001
Consultanta în implementarea sistemului de management al calitatii ISO 9001
Gestionarea documentelor, comuna Deda, județ Mureș
Gestionarea documentelor
Intocmire si/sau revizuire proceduri de lucru, de sistem si operationale
Achizitie servicii de gestionare a documentelor
Elaborare studiu de oportunitate
Gestionarea documentelor, comuna Deda, județ Mureș
Gestionarea documentelor
Gestionarea documentelor
Servicii elaborare Procedura operațională
Gestionarea documentelor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15879863
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VÂNTU IOANA VIORICA
Prin: VÂNTU IOANA VIORICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
54.300 RON
Profit net
6.078 RON
Capitaluri proprii
-23.003 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 84.075 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 31.927 RON | 36.395 RON | 0 RON | 138.928 RON | 147.554 RON | 50.605 RON | 77.043 RON | 38.303 RON | 185.258 RON | 131.323 RON | 86.971 RON | 62.445 RON | 50.337 RON | 84.000 RON | 61.800 RON | 54.300 RON |
| Profit net | -2.341 RON | 11.459 RON | -10.256 RON | 46.155 RON | 30.071 RON | -12.206 RON | 1.129 RON | 15.033 RON | 94.046 RON | 57.465 RON | 15.882 RON | 22.268 RON | -28.419 RON | -12.619 RON |
Comparație cu 288 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -16.996 RON |
| 6.078 RON |
| Total active | 7.918 RON | 37.369 RON | 12.461 RON | 71.202 RON | 164.672 RON | 142.466 RON | 38.624 RON | 48.155 RON | 143.680 RON | 205.665 RON | 187.701 RON | 210.621 RON | 81.225 RON | 29.384 RON | 20.608 RON | 21.583 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.955 RON | 1.504 RON | 1.567 RON | 815 RON | 94.650 RON | 106.553 RON | — | — | — | — | 78.631 RON | 63.067 RON | 188 RON | 0 RON | 0 RON | 7.717 RON |
|---|
| Active circulante | 5.963 RON | 35.865 RON | 10.894 RON | 70.387 RON | 70.022 RON | 35.913 RON | 38.624 RON | 48.155 RON | 143.680 RON | 205.665 RON | 109.070 RON | 147.554 RON | 81.037 RON | 29.384 RON | 20.608 RON | 13.866 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.564 RON | 13.023 RON | 2.767 RON | 48.923 RON | 78.994 RON | 63.572 RON | 963 RON | 15.996 RON | 110.042 RON | 69.640 RON | 85.521 RON | 107.789 RON | 71.334 RON | -12.085 RON | -29.081 RON | -23.003 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.354 RON | 24.346 RON | 9.694 RON | 22.279 RON | 85.678 RON | 78.894 RON | 37.661 RON | 32.159 RON | 33.638 RON | 136.025 RON | 102.180 RON | 102.832 RON | 9.891 RON | 41.469 RON | 49.689 RON | 44.586 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|