Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 aug. 2016 și 22 nov. 2021.
Fata de masa Perla 140x140
lenjerie de pat - 1P (Ranforce)
Fata de masa picnic 140X140
Fata de masa Perla
Fata de masa Perla
lenjerii de pat - 1p (Ranforce)
Fata masa 140/140
cearceaf pat o persoana 165/220 imprimat
lenjerii de pat - 1p (Ranforce)
fata de masa picnic
cearceaf pat
fata de masa picnic
fata de masa picnic
cearceaf pilota
lenjerii de pat - 1p (Ranforce)
Fata de masa picnic
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16017386
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
192.314 RON
Profit net
-860.316 RON
Capitaluri proprii
-2.056.364 RON
Număr mediu salariați
17
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.063.365 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.631 RON | 498.476 RON | 1.597.757 RON | 1.252.221 RON | 1.895.902 RON | 2.160.042 RON | 3.381.436 RON | 4.404.345 RON | 3.948.706 RON | 3.690.506 RON | 3.440.300 RON | 2.549.948 RON | 1.767.875 RON | 1.204.020 RON | 1.272.927 RON | 932.810 RON | 192.314 RON |
| Profit net | -10.522 RON | -105.442 RON | -80.817 RON | -152.763 RON | 79.034 RON | -604.910 RON | 58.000 RON | 738.223 RON | 42.287 RON | 14.935 RON |
Comparație cu 36 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -248.331 RON |
| -44.732 RON |
| -396.488 RON |
| -75.108 RON |
| -68.106 RON |
| -319.467 RON |
| -860.316 RON |
| Total active | 3.827 RON | 161.547 RON | 37.477 RON | 362.014 RON | 479.140 RON | 880.001 RON | 837.974 RON | 2.281.436 RON | 834.345 RON | 1.078.277 RON | 706.420 RON | 536.864 RON | 376.976 RON | 403.055 RON | 573.090 RON | 184.022 RON | 31.079 RON |
|---|
| Active imobilizate | 292 RON | 105 RON | — | — | 112.812 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 3.535 RON | 161.442 RON | 37.477 RON | 362.014 RON | 366.328 RON | 880.001 RON | 837.974 RON | 2.281.436 RON | 834.345 RON | 1.078.277 RON | 706.420 RON | 536.864 RON | 376.976 RON | 403.055 RON | 573.090 RON | 184.022 RON | 31.079 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.173 RON | -112.614 RON | -193.431 RON | -346.194 RON | -267.159 RON | -872.069 RON | -814.069 RON | -75.846 RON | -33.559 RON | -18.623 RON | -266.954 RON | -311.686 RON | -708.174 RON | -783.282 RON | -851.388 RON | -1.170.854 RON | -2.056.364 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.000 RON | 274.161 RON | 230.908 RON | 708.208 RON | 746.299 RON | 1.752.070 RON | 1.652.043 RON | 2.357.282 RON | 867.904 RON | 1.096.900 RON | 973.374 RON | 848.550 RON | 1.085.150 RON | 1.186.337 RON | 1.424.971 RON | 1.354.876 RON | 2.087.443 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 90 | 54 | 51 | 49 | 48 | 50 | 49 | 47 | 45 | 44 | 38 | 36 | 31 | 28 | 24 | 17 |
|---|