Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16276941
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZASZ HAJNAL
Prin: SZASZ HAJNAL
Prin: SZASZ HAJNAL
Prin: SZASZ HAJNAL
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
185.300 RON
Profit net
-9.770 RON
Capitaluri proprii
19.372 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 159.803 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 97.106 RON | 76.960 RON | 91.450 RON | 130.018 RON | 107.000 RON | 196.971 RON | 91.349 RON | 85.400 RON | 53.820 RON | 62.900 RON | 128.250 RON | 155.240 RON | 199.350 RON | 177.014 RON | 101.600 RON | 185.300 RON |
| Profit net | 19.529 RON | -8.174 RON | -31.035 RON | 8.209 RON | -584 RON | 85.729 RON | -10.163 RON | 6.029 RON | 3.024 RON | -2.508 RON | -3.307 RON | -6.442 RON |
Comparație cu 798 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2024.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.774 RON |
| 51.329 RON |
| -95.810 RON |
| -9.770 RON |
| Total active | 52.954 RON | 61.583 RON | 13.644 RON | 25.564 RON | 28.583 RON | 101.589 RON | 98.100 RON | 92.917 RON | 95.063 RON | 98.789 RON | 90.953 RON | 86.865 RON | 105.249 RON | 155.020 RON | 65.153 RON | 34.843 RON |
|---|
| Active circulante | 52.954 RON | 61.583 RON | 13.644 RON | 25.564 RON | 28.583 RON | 101.589 RON | 98.100 RON | 92.917 RON | 95.063 RON | 98.789 RON | 90.953 RON | 86.865 RON | 105.249 RON | 155.020 RON | 65.153 RON | 34.843 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 39.620 RON | 31.446 RON | 411 RON | 8.620 RON | 8.236 RON | 93.966 RON | 83.792 RON | 89.821 RON | 92.845 RON | 90.337 RON | 87.031 RON | 80.589 RON | 95.362 RON | 146.691 RON | 50.882 RON | 19.372 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.334 RON | 30.137 RON | 13.233 RON | 16.944 RON | 20.347 RON | 7.623 RON | 14.308 RON | 3.096 RON | 2.218 RON | 8.452 RON | 3.922 RON | 6.276 RON | 9.887 RON | 8.329 RON | 14.271 RON | 15.471 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 17 | 17 | 17 | 14 | 11 | 7 | 2 | 5 | 4 | 5 | 7 | 7 | 4 | 4 |
|---|