Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 mar. 2023 și 7 oct. 2025.
BANDA REFLECTORIZANTA ROSU ALB
achizitia de tensiometre in conformitate cu anuntul cu numarul ADV1500139
Piulite si saibe
diverse produse
Tensiometru digital
Suruburi si dibluri
Diverse materiale
GRUND GRI ANTICOROZIV
ACHIZITIE SCAUN
ACHIZITIE SCAUNE
ACHIZITIE MOBILIER SALA
ACHIZITIE MOBILIER SALA
ACHIZITIE PRODUSE DECORATIVE
ACHIZITIE MOBILIER SI DECORARE BIROU
ACHIZITIE MOBILIER
ACHIZITIE MOBILIER SECRETARIAT
ACHIZITIE MATERIALE DECORATIVE
ACHIZITIE MATERIALE DECORATIVE
ACHIZITIE MATERIALE DECORATIVE
ACHIZITIE SCAUN DIRECTORIAL
ACHIZITIE CONSOLA CALCULATOR ȘI IMPRIMANTA
ACHZITIE MATERIALE DECORATIVE
ACHIZITIE MOBILIER
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16457956
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IVAŞCĂU OVIDIU CĂLIN
Prin: IVAŞCĂU OVIDIU CĂLIN
Prin: IVAŞCĂU OVIDIU CĂLIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
136.497 RON
Profit net
14.440 RON
Capitaluri proprii
14.680 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 133.601 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 99.306 RON | 43.287 RON | 59.710 RON | 108.440 RON | 17.307 RON | 18.153 RON | 94.843 RON | 48.550 RON | 43.255 RON | 64.849 RON | 77.485 RON | 39.866 RON | 34.360 RON | 172.498 RON | 259.027 RON | 136.497 RON |
| Profit net | 896 RON | 77 RON | 147 RON | 9.600 RON | 1.035 RON | 1.558 RON | 22.545 RON | 10.446 RON | 4.455 RON | 10.935 RON | 44.300 RON | 4.282 RON | 3.621 RON | 60.283 RON | 71.186 RON |
Comparație cu 1005 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.440 RON |
| Total active | 29.785 RON | 12.287 RON | 8.263 RON | 91.033 RON | 17.213 RON | 17.229 RON | 51.365 RON | 11.982 RON | 22.104 RON | 30.508 RON | 72.035 RON | 75.504 RON | 23.733 RON | 67.395 RON | 116.386 RON | 72.770 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.201 RON | 4.201 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 203 RON | 229 RON |
|---|
| Active circulante | 25.584 RON | 8.086 RON | 8.263 RON | 91.033 RON | 17.213 RON | 17.229 RON | 51.365 RON | 11.982 RON | 22.104 RON | 30.508 RON | 72.035 RON | 75.504 RON | 23.733 RON | 67.395 RON | 116.183 RON | 72.541 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.869 RON | 3.291 RON | 3.438 RON | 13.038 RON | 14.073 RON | 15.631 RON | 38.176 RON | 10.686 RON | 15.141 RON | 26.076 RON | 70.376 RON | 74.658 RON | 3.861 RON | 64.144 RON | 71.426 RON | 14.680 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.084 RON | 8.996 RON | 4.825 RON | 77.995 RON | 3.140 RON | 1.598 RON | 13.189 RON | 1.296 RON | 9.163 RON | 4.432 RON | 1.659 RON | 846 RON | 19.872 RON | 3.251 RON | 44.960 RON | 58.090 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
|---|