Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 mar. 2016 și 14 oct. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 86 atribuiri.
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
MODERNIZARE DRUM COMUNAL DC 24 – TRONSON 1 (KM 0+000 – KM 0+260), COMUNA VARASTI, JUDETUL GIURGIU
MODERNIZARE DRUM COMUNAL DC 24 – TRONSON 2 (KM 0+260 – KM 3+081.88), COMUNA VARASTI, JUDETUL GIURGIU
Lucrari de constructii (Rev.2)
Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
PT "AMENAJARE STATII BUS NOI IN COMUNA VALEA DRAGULUI, JUDETUL GIURGIU"
PROIECT TEHNIC "AMENAJARE PARC TEREN DOMENIUL PUBLIC, STRADA BAICULUI, NUMARUL 2
PROIECT TEHNIC "AMENAJARE TEREN DE FOTBAL SINTETIC"
elaborare DTE intretinere drumuri judetene vara/iarna
amenajare incinta primarie Comuna Varasti Judetul Giurgiu
AMENAJARE INCINTA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VARASTI
Elaborare Studiu de Fezabilitate pentru Identificare masuri de sporire a sigurantei traficului pe Centura existenta a Municipiului Bucuresti inclusiv imbunatatirea unor intersectii de pe DN CB, Sector I cuprins intre A1 (km 55+520 - DN 1 km 71+490 / 0+000) - A2 (km 23+600)”,
Elaborare Studiu de Fezabilitate pentru Identificare masuri de sporire a sigurantei traficului pe Centura existenta a Municipiului Bucuresti inclusiv imbunatatirea unor intersectii de pe DN CB, Sector I cuprins intre A1 (km 55+520 - DN 1 km 71+490 / 0+000) - A2 (km 23+600)”
MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA VARASTI ,JUDETUL GIURGIU
MODERNIZARE STRAZI DE INTERES LOCAL IN COMUNA VARASTI ,JUDETUL GIURGIU
Elaborare studii teren(topo, geo, hidro) drum comunal afectat de calamitati
Revizuire/actualizare documentatii existente
Revizuire/actualizare documentatii existente
proiect scurgere Strada Postei
DALI+PAC+PTE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16512643
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STROESCU SABINA RUXANDRA
Prin: MĂROIU ALEXANDRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
9.457.245 RON
Profit net
5.809.227 RON
Capitaluri proprii
5.810.824 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.973.975 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 385.064 RON | 171.701 RON | 29.947 RON | 655.013 RON | 2.200 RON | 165.731 RON | 282.485 RON | 619.479 RON | 947.905 RON | 1.740.298 RON | 3.285.997 RON | 3.650.848 RON | 3.759.600 RON | 4.352.680 RON | 6.318.559 RON | 6.249.573 RON | 9.457.245 RON |
| Profit net | 230.420 RON | 23.114 RON | -28.489 RON | 450.815 RON | 3.634 RON | -2.708 RON | 210.110 RON | 377.709 RON | 686.343 RON | 1.088.544 RON | 2.236.232 RON |
Comparație cu 5429 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.303.181 RON |
| 2.723.706 RON |
| 2.898.120 RON |
| 3.553.840 RON |
| 2.497.177 RON |
| 5.809.227 RON |
| Total active | 236.915 RON | 91.174 RON | 72.686 RON | 452.799 RON | 62.957 RON | 90.707 RON | 276.250 RON | 518.711 RON | 747.256 RON | 1.193.108 RON | 2.524.254 RON | 2.821.181 RON | 3.922.610 RON | 3.940.032 RON | 8.063.788 RON | 4.315.056 RON | 7.900.705 RON |
|---|
| Active imobilizate | 43.224 RON | 27.694 RON | 11.861 RON | 2.238 RON | 449 RON | 0 RON | 0 RON | 43.070 RON | 47.590 RON | 189.474 RON | 92.981 RON | 46.956 RON | 261.088 RON | 234.871 RON | 213.310 RON | 102.763 RON | 1.419.925 RON |
|---|
| Active circulante | 193.691 RON | 63.480 RON | 60.825 RON | 450.561 RON | 62.508 RON | 90.707 RON | 276.250 RON | 475.641 RON | 699.666 RON | 1.003.634 RON | 2.431.273 RON | 2.774.225 RON | 3.661.522 RON | 3.705.161 RON | 7.850.478 RON | 4.212.293 RON | 6.480.780 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 232.017 RON | 55.130 RON | 26.642 RON | 452.412 RON | 56.047 RON | 53.339 RON | 215.850 RON | 379.306 RON | 687.940 RON | 1.090.141 RON | 2.237.829 RON | 2.451.536 RON | 2.915.303 RON | 2.899.717 RON | 4.453.557 RON | 3.623.774 RON | 5.810.824 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.898 RON | 36.044 RON | 46.044 RON | 387 RON | 6.910 RON | 37.368 RON | 60.400 RON | 139.405 RON | 59.316 RON | 102.967 RON | 330.179 RON | 327.530 RON | 965.307 RON | 1.048.200 RON | 3.618.116 RON | 691.282 RON | 2.089.881 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
|---|