Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 mai 2021 și 22 nov. 2021.
MOTOPOMPĂ 3” CU ACCESORII
Jaluzele verticale
Motofierăstrau HUSQVARNA 455 Rancher + accesorii
GP-M36-1-4T-P2021 Motocoasa de umar cu motor in 4T
Motocoasa profesionala robusta si foarte puternica, ideala pentru defrisat suprafete întinse
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16967327
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ZARZU MARLENA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
158.595 RON
Profit net
5.789 RON
Capitaluri proprii
32.453 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 113.782 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 29.606 RON | 23.304 RON | 35.577 RON | 32.687 RON | 36.061 RON | 28.315 RON | 28.665 RON | 25.771 RON | 128.879 RON | 158.595 RON |
| Profit net | -4.575 RON | 1.856 RON | 1.239 RON | -6.664 RON | 2.973 RON | 17.572 RON | -6.450 RON | 6.340 RON | 26.891 RON | 5.789 RON |
| Total active | 75.389 RON | 45.239 RON | 23.942 RON | 27.214 RON | 25.153 RON | 31.435 RON | 27.092 RON | 32.506 RON | 77.819 RON | 58.545 RON |
| Active circulante | 75.389 RON |
Comparație cu 37 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2018.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 45.239 RON |
| 23.942 RON |
| 27.214 RON |
| 25.153 RON |
| 31.435 RON |
| 27.092 RON |
| 32.506 RON |
| 77.819 RON |
| 58.545 RON |
| Capitaluri proprii | -13.009 RON | 10.794 RON | 12.033 RON | 5.369 RON | 8.311 RON | 25.883 RON | 19.433 RON | 25.773 RON | 52.664 RON | 32.453 RON |
|---|
| Datorii totale | 88.398 RON | 34.445 RON | 13.214 RON | 23.150 RON | 18.147 RON | 6.857 RON | 8.964 RON | 6.733 RON | 25.155 RON | 26.092 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|