Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 nov. 2017 și 28 apr. 2026.
lucrari reparatii si intretinere iluminat public
lucrari iluminat public
lucrari reparatii si intretinere iluminat public
lucrari reparatii iluminat public
SERVICII REPARATII ILUMINAT PUBLIC
lucrari reparatii iluminat public
REPARATII ELECTRICE
lucrari iluminat public
lucrari iluminat public
montat/demontat ornamente Craciun
lucrari reparatii iluminat public
reparatii iluminat public
servicii de montat si demontat ornamente Craciun
Reparatii instalatii electrice
servicii iluminat public
intretinere iluminat public
intretinere iluminat public
intretinere iluminat public
reparatii iluminat public
reparatii instalatii electrice si iluminat public
reparatii iluminat public
Reparatii instalatii electrice si iluminat public
Reparatii instalatii electrice si iluminat public
Reparatii instalatii electrice si iluminat public
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17121600
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
53.155 RON
Profit net
26.383 RON
Capitaluri proprii
22.509 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 38.798 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.220 RON | 2.729 RON | 2.729 RON | 39.990 RON | 7.631 RON | 7.631 RON | 7.638 RON | 7.638 RON | 7.638 RON | 7.638 RON | 7.638 RON | 18.586 RON | 35.780 RON | 50.168 RON | 53.155 RON |
| Profit net | 859 RON | 579 RON | 579 RON | -25.644 RON | -3.823 RON | -3.823 RON | -3.823 RON | -3.823 RON | -3.823 RON | -3.823 RON | -3.823 RON | 12.359 RON | 14.492 RON | -4.214 RON |
Comparație cu 58 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 26.383 RON |
| Total active | 9.410 RON | 2.755 RON | 2.755 RON | 30.061 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 46.913 RON | 62.882 RON | 7.113 RON | 25.196 RON |
|---|
| Active circulante | 9.410 RON | 2.755 RON | 2.755 RON | 30.061 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 13.276 RON | 46.913 RON | 62.882 RON | 7.113 RON | 25.196 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.337 RON | -15.321 RON | -15.321 RON | -40.966 RON | -44.789 RON | -44.789 RON | -44.789 RON | -44.789 RON | -44.789 RON | -44.789 RON | -44.789 RON | -14.152 RON | 340 RON | -3.875 RON | 22.509 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.747 RON | 19.535 RON | 19.535 RON | 72.486 RON | 52.524 RON | 52.524 RON | 52.524 RON | 52.524 RON | 52.524 RON | 52.524 RON | 52.524 RON | 55.524 RON | 57.001 RON | 10.988 RON | 2.687 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | — | 0 | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
|---|