Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17396180
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: HĂRĂTĂU GHEORGHE-NICUȘOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
101.009 RON
Profit net
-23.215 RON
Capitaluri proprii
-62.850 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 207.635 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 159.461 RON | 157.638 RON | 165.514 RON | 198.487 RON | 215.175 RON | 206.469 RON | 219.333 RON | 219.618 RON | 217.051 RON | 252.253 RON | 281.992 RON | 283.232 RON | 244.820 RON | 196.051 RON | 124.624 RON | 101.009 RON |
| Profit net | -1.674 RON | -10.931 RON | -17.880 RON | 36 RON | -1.890 RON | -2.152 RON | -3.842 RON | -4.652 RON | 3.295 RON | 6.169 RON | 1.280 RON | 4.633 RON |
Comparație cu 3033 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -518 RON |
| 11.512 RON |
| -12.836 RON |
| -23.215 RON |
| Total active | 18.211 RON | 10.749 RON | 8.324 RON | 10.566 RON | 15.166 RON | 17.746 RON | 16.395 RON | 12.140 RON | 16.515 RON | 32.580 RON | 54.492 RON | 101.341 RON | 41.664 RON | 10.607 RON | 12.936 RON | 9.337 RON |
|---|
| Active circulante | 18.211 RON | 10.749 RON | 8.324 RON | 10.566 RON | 15.166 RON | 17.746 RON | 16.395 RON | 12.140 RON | 16.515 RON | 32.580 RON | 54.492 RON | 101.341 RON | 41.664 RON | 10.607 RON | 12.936 RON | 9.337 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -12.129 RON | -23.060 RON | -40.940 RON | -40.905 RON | -42.795 RON | -44.843 RON | -48.685 RON | -53.336 RON | -50.041 RON | -43.872 RON | -42.593 RON | -37.960 RON | -38.478 RON | -26.799 RON | -39.635 RON | -62.850 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.340 RON | 33.809 RON | 49.264 RON | 51.471 RON | 57.961 RON | 62.589 RON | 65.080 RON | 65.476 RON | 66.556 RON | 76.452 RON | 97.085 RON | 139.301 RON | 80.142 RON | 37.406 RON | 52.571 RON | 72.187 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|