Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17759243
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ARNĂUTU ELENA
Prin: ARNĂUTU ELENA
Prin: ARNĂUTU ELENA
Prin: ARNĂUTU ELENA
Prin: ARNĂUTU ELENA
Prin: ARNĂUTU ELENA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
80.800 RON
Profit net
194.801 RON
Capitaluri proprii
-36.141 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 74.477 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 54.111 RON | 51.148 RON | 44.137 RON | 23.606 RON | 23.855 RON | 24.610 RON | 40.327 RON | 48.378 RON | 48.492 RON | 60.606 RON | 81.502 RON | 80.800 RON |
| Profit net | -13.024 RON | -33.912 RON | -11.583 RON | -7.775 RON | -7.415 RON | -4.055 RON | -6.286 RON | -13.395 RON | -20.760 RON | -31.925 RON | -14.887 RON | 194.801 RON |
| Total active | 3.133 RON | 2.396 RON | 2.812 RON | 1.396 RON | 3.245 RON |
Comparație cu 3540 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.118 RON |
| 4.177 RON |
| 5.964 RON |
| 5.534 RON |
| 2.774 RON |
| 9.427 RON |
| 6.749 RON |
| Active circulante | 3.133 RON | 2.396 RON | 2.812 RON | 1.396 RON | 3.245 RON | 4.118 RON | 4.177 RON | 5.964 RON | 5.534 RON | 2.774 RON | 9.427 RON | 6.749 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -26.209 RON | -61.521 RON | -73.104 RON | -79.413 RON | -86.828 RON | -90.883 RON | -97.169 RON | -110.564 RON | -131.324 RON | -190.672 RON | -230.942 RON | -36.141 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.342 RON | 63.917 RON | 75.916 RON | 80.809 RON | 90.073 RON | 95.001 RON | 101.346 RON | 116.528 RON | 136.858 RON | 193.446 RON | 240.369 RON | 42.890 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|