Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 dec. 2021 și 7 nov. 2022.
Rulou
Geamuri PVC
Ansamblu usi: usi de garaj,usi de intrare
Usi de garaj
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17793350
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BIRO TAMAS
Prin: BIRO LASZLO
Prin: BIRO LASZLO
Prin: BIRO LASZLO
Prin: BIRO LASZLO
Prin: BIRO LASZLO
Prin: BIRO LASZLO
Prin: BIRO TAMAS
Prin: BIRO LASZLO
Prin: BIRO LASZLO
Prin: BIRO TAMAS
Prin: BIRO TAMAS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
10.580 RON
Profit net
573 RON
Capitaluri proprii
4.405 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 117.843 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 122.916 RON | 226.489 RON | 104.816 RON | 59.456 RON | 14.761 RON | 54.555 RON | 75.903 RON | 91.129 RON | 149.343 RON | 89.185 RON | 168.686 RON | 245.415 RON | 247.463 RON | 207.993 RON | 77.004 RON | 38.794 RON | 10.580 RON |
| Profit net | 4.810 RON | 11.360 RON | 2.288 RON | 842 RON | -5.390 RON | 2.896 RON | 5.655 RON | -7.225 RON | 7.822 RON | -8.347 RON | 8.993 RON | 27.909 RON |
Comparație cu 1149 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 35.976 RON |
| 3.525 RON |
| 10.399 RON |
| 2.900 RON |
| 573 RON |
| Total active | 40.638 RON | 45.043 RON | 29.847 RON | 29.971 RON | 24.783 RON | 28.289 RON | 33.925 RON | 29.357 RON | 46.529 RON | 36.687 RON | 29.599 RON | 40.242 RON | 99.876 RON | 11.352 RON | 11.768 RON | 4.312 RON | 4.405 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 4.294 RON | 3.067 RON | 1.841 RON | 614 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 40.638 RON | 45.043 RON | 29.847 RON | 29.971 RON | 24.783 RON | 28.289 RON | 33.925 RON | 25.063 RON | 43.462 RON | 34.846 RON | 28.985 RON | 40.242 RON | 99.876 RON | 11.352 RON | 11.768 RON | 4.312 RON | 4.405 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.656 RON | 26.016 RON | 28.305 RON | 29.147 RON | 23.757 RON | 26.653 RON | 32.308 RON | 25.083 RON | 32.904 RON | 24.557 RON | 9.400 RON | 32.060 RON | 36.247 RON | 9.773 RON | 10.715 RON | 3.832 RON | 4.405 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.982 RON | 19.027 RON | 1.542 RON | 824 RON | 1.026 RON | 1.636 RON | 1.617 RON | 4.274 RON | 13.625 RON | 12.130 RON | 20.199 RON | 8.182 RON | 63.629 RON | 1.579 RON | 1.053 RON | 480 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | — | — |
|---|