Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18115143
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BALLOK IOAN
Prin: BALLOK IOAN
Prin: BALLOK IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
208.863 RON
Profit net
3.942 RON
Capitaluri proprii
7.877 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 253.033 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.484 RON | 34.023 RON | 66.975 RON | 256.178 RON | 201.368 RON | 142.053 RON | 160.753 RON | 159.905 RON | 174.722 RON | 204.815 RON | 225.429 RON | 203.802 RON | 218.449 RON | 273.187 RON | 177.606 RON | 189.757 RON | 208.863 RON |
| Profit net | 1.907 RON | 5.806 RON | 1.630 RON | 26.945 RON | -27.855 RON | 2.114 RON | 74 RON | -3.121 RON | 24.428 RON | 33.840 RON | 943 RON | 1.514 RON |
Comparație cu 2499 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.868 RON |
| 41.562 RON |
| -12.829 RON |
| 3.695 RON |
| 3.942 RON |
| Total active | 15.495 RON | 19.446 RON | 21.842 RON | 108.597 RON | 47.019 RON | 26.308 RON | 23.779 RON | 45.805 RON | 34.781 RON | 47.916 RON | 29.175 RON | 17.249 RON | 24.252 RON | 60.360 RON | 20.692 RON | 19.623 RON | 25.022 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.096 RON | 2.758 RON | 2.421 RON | 4.539 RON | 4.201 RON | 3.864 RON | 1.069 RON | 741 RON | 411 RON | 82 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 12.399 RON | 16.688 RON | 19.421 RON | 104.058 RON | 42.818 RON | 22.444 RON | 22.710 RON | 45.064 RON | 34.370 RON | 47.834 RON | 29.175 RON | 17.249 RON | 24.252 RON | 60.360 RON | 20.692 RON | 19.623 RON | 25.022 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.148 RON | 11.954 RON | 13.584 RON | 40.529 RON | 3.674 RON | 2.354 RON | 2.428 RON | -693 RON | 23.734 RON | 35.574 RON | 11.617 RON | 1.754 RON | 7.621 RON | 41.802 RON | 11.073 RON | 3.935 RON | 7.877 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.347 RON | 7.492 RON | 8.258 RON | 68.068 RON | 43.345 RON | 23.979 RON | 21.376 RON | 46.593 RON | 11.047 RON | 12.382 RON | 17.710 RON | 15.495 RON | 16.631 RON | 18.558 RON | 9.619 RON | 15.688 RON | 17.206 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 |
|---|