Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 15 mai 2018 și 15 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 193 atribuiri.
Servicii aferente activităților de informare și publicitate – PR Nord-Est – P.7
Servicii de realizare tur virtualRestaurarea monumentului istoric Ansamblul Bisericii Sf. Nicolae
Servicii aferente activităților de promovare
Servicii de informare și publicitate – P.R.-N-E., Prioritatea 4
Servicii de consultanta in achizitii publice
Servicii de consultanta in achizitii publice
Servicii de publicitate
Servicii de informare și publicitate-„Desființare corpuri C1, C6, C3 și construire,BARANCA
Servicii de consultanta in achizitii publice„Desființare corpuri C1, C6, C3 și construire, BARANCA
Servicii aferente activităților de promovare
Servicii de informare și publicitate – P.R.-N-E., Prioritatea 4
Servicii de informare și publicitate
Servicii de consultanţă privind organizarea procedurilor de achiziţie publică - lucrari
Servicii de informare și publicitate – P.R.-N-E., Prioritatea 4
Servicii aferente activităților de promovare
Servicii de consultanta in achizitii publice
Campanie de informare și conștientizare - proiect Programul Regional NE - P6
Servicii de consultanta in publicitate Programul Regional Nord Est 2021-2027, Prioritatea P3, NORD-E
Servicii de informare și publicitate Programul Regional Nord Est 2021-2027, Prioritatea P3, NORD-EST
Dotarea, digitalizarea și construirea unei săli de sport în cadrul Școlii Gimnaziale nr.
Dotarea, digitalizarea și construirea unei săli de sport în cadrul Școlii Gimnaziale nr. 3
Servicii de informare și publicitate
Servicii de verificare tehnică de calitate - D.T.A.C. și PTH + DE
Servicii de consultanta pentru elaborarea documentatiei de finantare - proiect PR NE Prioritatea 3
Servicii de verificare tehnica a proiectarii - faza PTH
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18146263
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
3.060.865 RON
Profit net
2.442.138 RON
Capitaluri proprii
2.452.383 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.334.187 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 86.897 RON | 234.107 RON | 263.803 RON | 1.463.300 RON | 724.303 RON | 325.960 RON | 149.765 RON | 58.250 RON | 140.800 RON | 41.200 RON | 26.185 RON | 48.915 RON | 28.040 RON | 666.885 RON | 1.329.792 RON | 1.730.950 RON | 3.060.865 RON |
| Profit net | 38.921 RON | 53.386 RON | 88.178 RON | 237.131 RON | 207.678 RON | 96.699 RON | 36.442 RON | 14.904 RON | 95.269 RON | 1.504 RON | 63.705 RON | 78.086 RON |
Comparație cu 556 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 33.722 RON |
| 517.467 RON |
| 841.106 RON |
| 1.323.821 RON |
| 2.442.138 RON |
| Total active | 289.717 RON | 232.350 RON | 310.101 RON | 549.261 RON | 412.221 RON | 209.470 RON | 215.594 RON | 87.233 RON | 228.814 RON | 177.768 RON | 198.221 RON | 246.405 RON | 228.819 RON | 909.469 RON | 1.369.777 RON | 3.688.998 RON | 5.631.917 RON |
|---|
| Active imobilizate | 91.796 RON | 64.257 RON | 36.718 RON | 9.186 RON | — | 2.872 RON | 1.373 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 197.921 RON | 168.093 RON | 273.383 RON | 540.075 RON | 412.221 RON | 206.598 RON | 214.221 RON | 87.233 RON | 228.814 RON | 177.768 RON | 198.221 RON | 246.405 RON | 228.819 RON | 909.469 RON | 1.369.777 RON | 3.688.998 RON | 5.631.917 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 190.056 RON | 63.630 RON | 98.422 RON | 247.375 RON | 217.922 RON | 106.943 RON | 143.385 RON | 25.148 RON | 120.417 RON | 121.921 RON | 185.626 RON | 237.396 RON | 218.485 RON | 527.712 RON | 1.094.533 RON | 1.334.065 RON | 2.452.383 RON |
|---|
| Datorii totale | 99.661 RON | 168.720 RON | 211.679 RON | 301.886 RON | 194.299 RON | 102.527 RON | 72.209 RON | 62.085 RON | 108.397 RON | 55.847 RON | 12.595 RON | 9.009 RON | 10.334 RON | 381.757 RON | 275.244 RON | 2.354.933 RON | 3.179.534 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | 0 | 1 | 2 | 2 |
|---|