Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 mar. 2018 și 29 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 108 atribuiri.
SERVICII DE PROMOVARE
Servicii de promovare
Servicii de promovare
Servicii de publicitate -feliciatare cu ocazia sarbatorilor pascale
Servicii de promovare
SERVICII DE PROMOVARE
Servicii de promovare a localitatii online
SERVICII DE PROMOVARE
FELICITARE PASTE
SERVICII DE PROMOVARE- FELICITARE CU OCAZIA SARBATORilor PASCALE
Felicitare Paste 2025
,,Mesaj de felicitare tip banner cu prilejul sarbatorilor pascale 2025”
Servicii de promovare
SERVICII DE PUBLICITATE - ZIARUL DE PLOIESTI
Felicitare 1-8 martie 2025
FELICITARE DE MARTISOR
SERVICII DE PUBLICITATE- FELICITARE CU OCAZIA ZILELOR DE 1 SI 8 MARTIE 2025
Servicii de promovare
“Servicii publicare banner tip felicitare in perioada 1-8 Martie”
Banner felicitare 1-8 Martie 2025
Servicii de promovare
SERVICII DE PROMOVARE A IMAGINII - COMUNA PAULESTI
“Servicii de publicare banner tip felicitare de Paste” in Ziarul de Ploiesti
SERVICII DE PUBLICITATE- Felicitare cu ocazia sarbătorilor de Paște
Banner felicitare Paste 2024
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18166155
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
145.312 RON
Profit net
57.837 RON
Capitaluri proprii
58.077 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 123.069 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 54.704 RON | 117.281 RON | 163.230 RON | 183.580 RON | 167.774 RON | 73.036 RON | 69.927 RON | 97.476 RON | 58.220 RON | 53.566 RON | 104.291 RON | 133.789 RON | 91.486 RON | 108.118 RON | 137.346 RON | 167.058 RON | 145.312 RON |
| Profit net | 26.828 RON | 49.386 RON | 79.483 RON | 67.621 RON | 46.404 RON | 724 RON | 6.257 RON | 44.516 RON | 7.107 RON | 408 RON | 45.839 RON | 77.695 RON | 30.357 RON |
Comparație cu 339 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 44.306 RON |
| 62.386 RON |
| 38.341 RON |
| 57.837 RON |
| Total active | 29.888 RON | 81.038 RON | 138.949 RON | 162.913 RON | 189.666 RON | 157.689 RON | 132.378 RON | 140.700 RON | 124.597 RON | 120.964 RON | 173.827 RON | 256.635 RON | 234.828 RON | 297.558 RON | 182.338 RON | 121.115 RON | 122.877 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 6.854 RON | 5.104 RON | 3.646 RON | 1.896 RON | 852 RON | — | — | — | — | 3.075 RON |
|---|
| Active circulante | 29.888 RON | 81.038 RON | 138.949 RON | 162.913 RON | 189.666 RON | 157.689 RON | 132.378 RON | 133.846 RON | 119.493 RON | 117.318 RON | 171.931 RON | 255.783 RON | 234.828 RON | 297.558 RON | 182.338 RON | 121.115 RON | 119.802 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 27.068 RON | 73.728 RON | 119.641 RON | 147.263 RON | 183.666 RON | 138.390 RON | 119.647 RON | 44.756 RON | 7.347 RON | 648 RON | 46.487 RON | 124.182 RON | 154.539 RON | 44.546 RON | 62.626 RON | 38.581 RON | 58.077 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.820 RON | 7.310 RON | 19.308 RON | 15.650 RON | 6.000 RON | 19.299 RON | 12.731 RON | 95.944 RON | 117.250 RON | 120.316 RON | 127.340 RON | 132.453 RON | 80.289 RON | 253.012 RON | 119.712 RON | 82.534 RON | 64.800 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|