Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18512810
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PĂDURARU RADU
Prin: PĂDURARU RADU
Prin: PĂDURARU RADU
Prin: PĂDURARU RADU
Prin: PĂDURARU RADU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
254.490 RON
Profit net
31.016 RON
Capitaluri proprii
-284.708 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 179.802 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 55.982 RON | 60.588 RON | 91.693 RON | 76.382 RON | 48.862 RON | 27.694 RON | 32.872 RON | 43.574 RON | 86.581 RON | 140.818 RON | 169.546 RON | 81.479 RON | 177.005 RON | 254.490 RON |
| Profit net | -32.328 RON | -31.489 RON | -1.108 RON | -17.489 RON | -39.039 RON | -47.155 RON | -41.485 RON | -50.395 RON | -47.837 RON | 2.204 RON | 1.917 RON | 259 RON | 25.055 RON | 31.016 RON |
| Total active |
Comparație cu 505 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2022.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 78.828 RON |
| 74.248 RON |
| 26.457 RON |
| 13.944 RON |
| 15.437 RON |
| 5.715 RON |
| 12.739 RON |
| 14.056 RON |
| 16.582 RON |
| 16.681 RON |
| 20.511 RON |
| 4.878 RON |
| 10.590 RON |
| 15.873 RON |
| Active imobilizate | 49.319 RON | 30.239 RON | 11.159 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 29.509 RON | 44.009 RON | 15.298 RON | 13.944 RON | 15.437 RON | 5.715 RON | 12.739 RON | 14.056 RON | 16.582 RON | 16.681 RON | 20.511 RON | 4.878 RON | 10.590 RON | 15.873 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -67.940 RON | -99.429 RON | -100.537 RON | -118.026 RON | -157.066 RON | -205.212 RON | -246.697 RON | -297.093 RON | -344.930 RON | -342.726 RON | -341.038 RON | -340.779 RON | -315.724 RON | -284.708 RON |
|---|
| Datorii totale | 146.768 RON | 173.677 RON | 126.994 RON | 131.970 RON | 172.503 RON | 210.927 RON | 259.436 RON | 311.149 RON | 361.512 RON | 359.407 RON | 361.549 RON | 345.657 RON | 326.314 RON | 300.581 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 |
|---|