Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 ian. 2017 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 188 atribuiri.
Abonament "Viata satului argesean"
Servicii de promovare si publicitate prin intermediul presei pentru Comuna Bascov
"Viata satului argesean"
Servicii de publicitate Revizta Viata satului argesean
"Viata satului argesean"
"Viata satului argesean"
Servicii de promovare în presă, pe o perioadă de 3 luni, pentru comuna Cocu, județul Argeș
Servicii de publicitate in ziarul Viata Satului
CPV: 79341000-6 Servicii de publicitate (Rev.2)
"Viata satului argesean"
Servicii de publicitate în revista "Viata satului argesean"
Viata satului argesean
Achizitie servicii promovarea in Revista "Viata satului argesean"
Viata satului argesean
"Viata satului argesean"
Servicii de promovare prin intermediul presei pentru Comuna Bascov
"Viata satului argesean"
SERVICII DE PROMOVARE IN PRESA
"Viata satului argesean"
Servicii de publicitate
servicii publicitate Viata SAtului Argesean
Abonament "Viata satului argesean"
Prestarea de servicii publicitare “Viata Satului Argesean”
Informare și publicitate în Viața satului Argeșean
Servicii de promovare si informare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18813634
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POPA MĂDĂLIN-DUMITRU-TRAIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
215.730 RON
Profit net
35.685 RON
Capitaluri proprii
153.591 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 234.524 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 192.761 RON | 150.376 RON | 129.171 RON | 197.279 RON | 160.009 RON | 174.730 RON | 161.618 RON | 152.193 RON | 153.701 RON | 183.042 RON | 209.794 RON | 252.807 RON | 211.490 RON | 226.170 RON | 225.897 RON | 229.355 RON | 215.730 RON |
| Profit net | -16.891 RON | -19.459 RON | -33.950 RON | 19.654 RON | 78.270 RON | 77.970 RON | 117.924 RON | 64.738 RON | 38.342 RON | 76.859 RON | 78.279 RON |
Comparație cu 102 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 172.907 RON |
| 145.513 RON |
| 137.711 RON |
| 139.493 RON |
| 92.429 RON |
| 35.685 RON |
| Total active | 141.912 RON | 135.489 RON | 148.245 RON | 113.100 RON | 84.092 RON | 154.497 RON | 254.865 RON | 321.045 RON | 348.522 RON | 416.670 RON | 493.983 RON | 665.548 RON | 810.251 RON | 389.513 RON | 533.001 RON | 245.410 RON | 159.028 RON |
|---|
| Active imobilizate | 53.292 RON | 34.998 RON | 27.624 RON | 27.624 RON | 27.624 RON | — | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 11.537 RON | 7.988 RON | 4.438 RON | 1.183 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 88.620 RON | 100.491 RON | 120.621 RON | 85.476 RON | 56.468 RON | 154.497 RON | 254.865 RON | 321.045 RON | 348.522 RON | 416.670 RON | 493.983 RON | 665.548 RON | 798.714 RON | 381.525 RON | 528.563 RON | 244.227 RON | 159.028 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.207 RON | -8.252 RON | -42.202 RON | -22.549 RON | 55.724 RON | 133.693 RON | 251.616 RON | 316.353 RON | 334.696 RON | 411.555 RON | 489.834 RON | 662.741 RON | 808.253 RON | 385.965 RON | 525.457 RON | 217.886 RON | 153.591 RON |
|---|
| Datorii totale | 130.705 RON | 143.741 RON | 190.447 RON | 135.649 RON | 28.368 RON | 20.804 RON | 3.249 RON | 4.692 RON | 13.826 RON | 5.115 RON | 4.149 RON | 2.807 RON | 1.998 RON | 3.548 RON | 7.544 RON | 27.524 RON | 5.437 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|