Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19156907
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ANTON LĂCRĂMIOARA
Prin: ANTON LĂCRĂMIOARA
Prin: ANTON LĂCRĂMIOARA
Prin: ANTON LĂCRĂMIOARA
Prin: ANTON LĂCRĂMIOARA
Prin: ANTON LĂCRĂMIOARA
Prin: ZAHARIA GEANI
Prin: ANTON LĂCRĂMIOARA
Prin: ZAHARIA GEANI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
164.745 RON
Profit net
-1.172 RON
Capitaluri proprii
-3.405 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2015 (regresie liniară pe anii raportați): 159.108 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 90.697 RON | 2.000 RON | 0 RON | 183.930 RON | 164.745 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -107.411 RON | -31.523 RON | -29.864 RON | 146.291 RON | 148.905 RON | -3.292 RON | -11.170 RON | -3.002 RON | 0 RON | 0 RON | -1.393 RON | -2.904 RON | -2.902 RON | -1.373 RON |
Comparație cu 634 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2014.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.241 RON |
| -1.172 RON |
| Total active | 72.567 RON | 72.631 RON | 57.343 RON | 162.130 RON | 310.197 RON | 307.445 RON | 287.437 RON | 286.232 RON | 286.232 RON | 286.232 RON | 284.032 RON | 281.129 RON | 14.128 RON | 2.386 RON | 4 RON | 4 RON |
|---|
| Active imobilizate | 7.792 RON | 13.174 RON | 5.270 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 64.775 RON | 59.457 RON | 52.073 RON | 162.130 RON | 310.197 RON | 307.445 RON | 287.437 RON | 286.232 RON | 286.232 RON | 286.232 RON | 284.032 RON | 281.129 RON | 14.128 RON | 2.386 RON | 4 RON | 4 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 59.224 RON | 33.147 RON | 3.283 RON | 149.573 RON | 298.478 RON | 295.185 RON | 284.015 RON | 281.013 RON | 281.013 RON | 281.013 RON | 279.620 RON | 276.717 RON | 381 RON | -992 RON | -2.233 RON | -3.405 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.343 RON | 39.596 RON | 54.304 RON | 12.557 RON | 11.719 RON | 12.260 RON | 3.422 RON | 5.219 RON | 5.219 RON | 5.219 RON | 4.412 RON | 4.412 RON | 13.747 RON | 3.378 RON | 2.237 RON | 3.409 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|