Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 nov. 2018 și 15 dec. 2020.
Sistem sonorizare sala de sport
Sistem audio portabil
Servicii de montare și testare instalație de sonorizare - Sala de sport
sistem sonorizare capela
sistem de sonorizare pentru săli de conferință / evenimente
Servicii de montare scena zilele comunei
Pachet format din încărcător Varta cu 4 acumulatori incluși și 12 acumulatori suplimentari
Microfon
Încărcător VARTA + 4 acumulatori AAA
Înregistrare. Redare spectacol în sala de spectacol
achizitie directa
LDRBUD10B6 LD Systems ROADBUDDY 10 B6
Boxă portabilă
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19726650
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MALOŞ IONEL-CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
155.699 RON
Profit net
13.830 RON
Capitaluri proprii
18.362 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 115.773 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 45.781 RON | 33.129 RON | 30.867 RON | 9.206 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 21.908 RON | 66.437 RON | 181.177 RON | 10.200 RON | — | — | — | 155.699 RON |
| Profit net | 1.535 RON | -558 RON | 73 RON | 128 RON | 0 RON | 0 RON | -9.017 RON | 0 RON | 0 RON | 5.592 RON | 29.581 RON | 22.329 RON | -23.276 RON |
Comparație cu 218 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -6.485 RON |
| -2.301 RON |
| 0 RON |
| 13.830 RON |
| Total active | 20.133 RON | 23.230 RON | 11.524 RON | 10.405 RON | 9.169 RON | 9.169 RON | 152 RON | 152 RON | 152 RON | 9.208 RON | 38.503 RON | 60.594 RON | 32.480 RON | 25.995 RON | 20.088 RON | 20.088 RON | 18.556 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 13.226 RON | 16.575 RON | 8.786 RON | 2.301 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 20.133 RON | 23.230 RON | 11.524 RON | 10.405 RON | 9.169 RON | 9.169 RON | 152 RON | 152 RON | 152 RON | 9.208 RON | 25.277 RON | 44.019 RON | 23.694 RON | 23.694 RON | 20.088 RON | 20.088 RON | 18.556 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.927 RON | 3.369 RON | 3.443 RON | 3.571 RON | 3.571 RON | 3.571 RON | -5.446 RON | -5.446 RON | -5.446 RON | 9.163 RON | 29.821 RON | 52.150 RON | 28.874 RON | 22.389 RON | 20.088 RON | 20.088 RON | 18.362 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.206 RON | 19.861 RON | 8.081 RON | 6.834 RON | 5.598 RON | 5.598 RON | 5.598 RON | 5.598 RON | 5.598 RON | 657 RON | 8.682 RON | 8.444 RON | 3.606 RON | 3.606 RON | 0 RON | 0 RON | 194 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|