Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21218203
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PANTAZI DANIELA
Prin: PANTAZI DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
190.782 RON
Profit net
-19.775 RON
Capitaluri proprii
-284.154 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 149.719 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 349.122 RON | 388.627 RON | 485.968 RON | 322.928 RON | 378.959 RON | 406.097 RON | 343.556 RON | 267.876 RON | 256.796 RON | 162.697 RON | 217.255 RON | 249.697 RON | 278.685 RON | 193.698 RON | 246.076 RON | 150.114 RON | 190.782 RON |
| Profit net | -3.855 RON | -1.881 RON | -10.315 RON | -36.299 RON | -28.656 RON | 13.844 RON | -25.087 RON | -20.589 RON | 59.880 RON | -71.683 RON |
Comparație cu 3616 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -45.433 RON |
| -9.516 RON |
| 37.543 RON |
| 10.134 RON |
| 7.783 RON |
| -57.186 RON |
| -19.775 RON |
| Total active | 58.577 RON | 58.073 RON | 69.933 RON | 92.975 RON | 97.598 RON | 100.123 RON | 161.672 RON | 94.096 RON | 198.284 RON | 64.063 RON | 60.958 RON | 64.891 RON | 47.951 RON | 69.193 RON | 116.211 RON | 73.910 RON | 36.127 RON |
|---|
| Active imobilizate | 8.072 RON | 4.783 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 50.505 RON | 53.290 RON | 69.933 RON | 92.975 RON | 97.598 RON | 100.123 RON | 161.672 RON | 94.096 RON | 198.284 RON | 64.063 RON | 60.958 RON | 64.891 RON | 47.951 RON | 69.193 RON | 116.211 RON | 73.910 RON | 36.127 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 13.083 RON | 11.202 RON | 886 RON | -35.413 RON | -64.069 RON | -50.225 RON | -75.312 RON | -95.901 RON | -36.022 RON | -207.705 RON | -253.137 RON | -262.654 RON | -225.111 RON | -214.977 RON | -207.194 RON | -264.380 RON | -284.154 RON |
|---|
| Datorii totale | 45.494 RON | 46.871 RON | 69.047 RON | 128.388 RON | 161.667 RON | 150.348 RON | 236.984 RON | 189.997 RON | 234.306 RON | 271.768 RON | 314.095 RON | 327.545 RON | 273.062 RON | 284.170 RON | 323.405 RON | 338.290 RON | 320.281 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|---|