Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21278477
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PETRI LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.055.473 RON
Profit net
-1.002 RON
Capitaluri proprii
7.381 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 653.039 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 47.338 RON | 42.016 RON | 120.308 RON | 214.823 RON | 206.048 RON | 95.208 RON | 288.810 RON | 211.873 RON | — | — | 242.221 RON | 1.055.473 RON | — | — |
| Profit net | -7.902 RON | — | 0 RON | 24.208 RON | 10.207 RON | 93.109 RON | 181.150 RON | 154.951 RON | 57.006 RON | 251.869 RON | 172.079 RON | -1.877 RON | -285 RON |
Comparație cu 158 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2023.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 236.826 RON |
| 943.586 RON |
| -18.052 RON |
| -1.002 RON |
| Total active | 84.834 RON | 84.834 RON | 84.834 RON | 106.682 RON | 118.689 RON | 211.286 RON | 394.970 RON | 180.546 RON | 59.406 RON | 261.005 RON | 197.256 RON | 5.210 RON | 3.083 RON | 244.583 RON | 1.018.811 RON | 130.786 RON | 7.386 RON |
|---|
| Active imobilizate | 82.980 RON | 82.980 RON | 82.980 RON | 72.884 RON | 57.740 RON | 31.238 RON | 22.035 RON | — | — | — | — | — | — | — | 126.025 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 1.854 RON | 1.854 RON | 1.854 RON | 33.798 RON | 60.949 RON | 180.048 RON | 372.935 RON | 180.546 RON | 59.406 RON | 261.005 RON | 197.256 RON | 5.210 RON | 3.083 RON | 244.583 RON | 892.786 RON | 130.786 RON | 7.386 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 80.065 RON | 80.065 RON | 80.065 RON | 104.273 RON | 114.480 RON | 207.589 RON | 388.739 RON | 161.583 RON | 57.246 RON | 252.109 RON | 173.662 RON | 3.364 RON | 3.079 RON | 239.904 RON | 943.826 RON | 8.383 RON | 7.381 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.769 RON | 4.769 RON | 4.769 RON | 2.409 RON | 4.209 RON | 3.697 RON | 6.231 RON | 18.963 RON | 2.160 RON | 8.896 RON | 23.594 RON | 1.846 RON | 4 RON | 4.679 RON | 74.985 RON | 122.403 RON | 5 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
|---|