Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21606426
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: NEDELCU ANGHELINA-LILIANA
Prin: NEDELCU ANGHELINA-LILIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
891.475 RON
Profit net
21.409 RON
Capitaluri proprii
53.352 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.095.480 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.290.874 RON | 1.146.389 RON | 1.142.374 RON | 1.160.102 RON | 1.167.162 RON | 1.378.853 RON | 1.459.270 RON | 1.482.507 RON | 1.255.156 RON | 1.009.213 RON | 840.731 RON | 1.013.079 RON | 975.865 RON | 1.255.491 RON | 1.500.138 RON | 1.163.573 RON | 891.475 RON |
| Profit net | 68.239 RON | 55.421 RON | 56.858 RON | 76.615 RON | 67.431 RON | 96.737 RON | 98.790 RON | 114.098 RON | 115.937 RON | 58.966 RON | 10.379 RON | 52.439 RON |
Comparație cu 1174 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 81.413 RON |
| 181.142 RON |
| 171.391 RON |
| 42.536 RON |
| 21.409 RON |
| Total active | 321.732 RON | 465.968 RON | 409.470 RON | 466.361 RON | 418.060 RON | 536.940 RON | 591.401 RON | 659.182 RON | 761.820 RON | 742.676 RON | 599.045 RON | 633.694 RON | 680.089 RON | 767.552 RON | 907.949 RON | 820.064 RON | 772.174 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.097 RON | 721 RON | 344 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 385 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 320.635 RON | 465.247 RON | 409.126 RON | 466.361 RON | 418.060 RON | 536.940 RON | 591.401 RON | 659.182 RON | 761.820 RON | 742.291 RON | 599.045 RON | 633.694 RON | 680.089 RON | 767.552 RON | 907.949 RON | 820.064 RON | 772.174 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 201.960 RON | 257.381 RON | 271.239 RON | 336.977 RON | 371.909 RON | 448.098 RON | 519.507 RON | 145.094 RON | 261.031 RON | 205.899 RON | 216.278 RON | 152.781 RON | 112.409 RON | 212.138 RON | 383.529 RON | 73.532 RON | 53.352 RON |
|---|
| Datorii totale | 119.772 RON | 208.587 RON | 138.231 RON | 129.384 RON | 46.151 RON | 88.842 RON | 71.894 RON | 513.976 RON | 500.677 RON | 536.665 RON | 382.655 RON | 480.801 RON | 567.568 RON | 555.302 RON | 524.308 RON | 746.420 RON | 718.710 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 |
|---|