Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21807527
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ARVINTE MARIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
11.200 RON
Profit net
-6.756 RON
Capitaluri proprii
40.545 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 40.789 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 3.970 RON | 6.815 RON | 1.100 RON | 11.328 RON | 32.500 RON | 35.484 RON | 48.231 RON | 60.904 RON | 15.900 RON | 11.200 RON | — |
| Profit net | -1.402 RON | 2.179 RON | 4.722 RON | 88 RON | 1.904 RON | 20.781 RON | 9.643 RON | 30.669 RON | 34.661 RON | 5.411 RON | 586 RON | -6.756 RON |
| Total active | 3.928 RON | 7.006 RON | 11.840 RON | 2.003 RON | 8.155 RON | 28.051 RON | 16.392 RON | 39.414 RON | 62.174 RON |
Comparație cu 108 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2019.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 60.551 RON |
| 61.304 RON |
| 40.545 RON |
| Active imobilizate | 259 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 31.493 RON | 24.977 RON | 5.430 RON |
|---|
| Active circulante | 3.669 RON | 7.006 RON | 11.840 RON | 2.003 RON | 8.155 RON | 28.051 RON | 16.392 RON | 39.414 RON | 62.174 RON | 29.058 RON | 36.327 RON | 35.115 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -49.606 RON | -47.427 RON | -42.705 RON | -42.616 RON | -40.712 RON | -19.931 RON | -10.289 RON | 20.380 RON | 55.042 RON | 60.453 RON | 61.040 RON | 40.545 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.534 RON | 54.433 RON | 54.545 RON | 44.619 RON | 48.867 RON | 47.982 RON | 26.681 RON | 19.034 RON | 7.132 RON | 98 RON | 264 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|