Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 sept. 2017 și 25 feb. 2026.
Peleti esenta tare
Peleyi esenta tare
Achizitie centrale termice pentru cladire SPCLEP si ateliere primarie
JALUZELE VERTICALE
GEAM TERMOPAN
GEAM TERMOPAN
Achizitie cazan de incalzire si accesorii
ACHIZITIE MATERIALE REPARATII INSTALATII TERMICE LA SEDIUL PRIMARIEI SI LA CAMINELE CULTURALE, COMUN
AMENAJARE GRUPURI SANITARE LA CAMINUL CULTURAL DIN LOC. VISAG, COM. VV.DELAMARINA, JUD. TIMIS
SISTEM DE INCALZIRE PENTRU CAMINELE CULTURALE DIN LOC. HERENDESTI, HONORICI SI PETROASA MARE
SISTEM DE INCALZIRE CIT V.V.DELAMARINA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21986007
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
21.842 RON
Profit net
8.984 RON
Capitaluri proprii
-673.024 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 33.570 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.371 RON | 136.843 RON | 176.482 RON | 112.539 RON | 300.619 RON | 173.123 RON | 91.478 RON | 173.774 RON | 83.570 RON | 47.518 RON | 49.220 RON | 69.308 RON | 92.375 RON | 59.009 RON | — | 21.842 RON |
| Profit net | -52.838 RON | -26.171 RON | -32.691 RON | -26.316 RON | -10.688 RON | -6.822 RON | -35.756 RON | -40.885 RON | -49.668 RON | -59.821 RON | -58.541 RON |
Comparație cu 96 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -57.388 RON |
| -69.109 RON |
| -79.919 RON |
| -18.333 RON |
| 8.984 RON |
| Total active | 232.812 RON | 252.051 RON | 219.894 RON | 172.686 RON | 207.223 RON | 267.173 RON | 270.808 RON | 303.702 RON | 293.515 RON | 317.738 RON | 337.667 RON | 409.520 RON | 448.312 RON | 379.138 RON | 367.876 RON | 390.154 RON |
|---|
| Active imobilizate | 44.391 RON | 25.440 RON | 6.490 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 188.421 RON | 226.611 RON | 213.404 RON | 172.686 RON | 207.223 RON | 267.173 RON | 270.808 RON | 303.702 RON | 293.515 RON | 317.738 RON | 337.667 RON | 409.520 RON | 448.312 RON | 379.138 RON | 367.876 RON | 390.154 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -109.901 RON | -136.072 RON | -168.762 RON | -195.078 RON | -205.766 RON | -212.588 RON | -248.345 RON | -289.230 RON | -338.898 RON | -398.718 RON | -457.259 RON | -514.647 RON | -583.756 RON | -663.675 RON | -682.008 RON | -673.024 RON |
|---|
| Datorii totale | 344.940 RON | 388.264 RON | 388.656 RON | 367.764 RON | 412.989 RON | 479.761 RON | 519.153 RON | 592.932 RON | 632.413 RON | 716.456 RON | 794.926 RON | 924.167 RON | 1.032.068 RON | 1.042.813 RON | 1.049.884 RON | 1.063.178 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | — | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — |
|---|