Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2204708
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ILIEŞ MARIA
Prin: ILIEŞ MARIA
Prin: ILIEŞ MARIA
Prin: ILIEŞ MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.129 RON
Profit net
421 RON
Capitaluri proprii
-342.372 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 75.754 RON | 62.762 RON | 56.546 RON | 57.176 RON | 43.414 RON | 30.249 RON | 19.925 RON | 13.359 RON | 8.902 RON | 11.062 RON | 5.598 RON | 5.542 RON | 3.891 RON | 3.141 RON | 2.129 RON |
| Profit net | -18.911 RON | -35.735 RON | -51.566 RON | -13.640 RON | -14.647 RON | -18.490 RON | -32.563 RON | -13.906 RON | 1.679 RON | 2.660 RON | 940 RON | 890 RON | -101 RON | 408 RON |
Comparație cu 568 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2023.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 421 RON |
| Total active | 30.942 RON | 34.714 RON | 19.284 RON | 19.588 RON | 16.935 RON | 15.548 RON | 14.934 RON | 11.481 RON | 13.740 RON | 5.509 RON | 8.249 RON | 9.974 RON | 10.704 RON | 11.184 RON | 11.414 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.076 RON | 512 RON | 47 RON | 47 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 29.866 RON | 34.202 RON | 19.237 RON | 19.541 RON | 16.935 RON | 15.548 RON | 14.934 RON | 11.481 RON | 13.740 RON | 5.509 RON | 8.249 RON | 9.974 RON | 10.704 RON | 11.184 RON | 11.414 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -163.658 RON | -198.315 RON | -249.880 RON | -263.520 RON | -278.167 RON | -296.657 RON | -329.220 RON | -343.126 RON | -341.446 RON | -344.177 RON | -343.237 RON | -342.347 RON | -342.448 RON | -342.040 RON | -342.372 RON |
|---|
| Datorii totale | 194.600 RON | 233.029 RON | 269.164 RON | 283.108 RON | 295.102 RON | 312.205 RON | 344.154 RON | 354.607 RON | 355.186 RON | 349.686 RON | 351.486 RON | 352.321 RON | 353.152 RON | 353.224 RON | 353.786 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|