Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22859680
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VATCU DANIEL
Prin: VATCU DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-299 RON
Capitaluri proprii
247.249 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 80.173 RON | 174.979 RON | 248.995 RON | 181.320 RON | 103.352 RON | 12.576 RON | 5.683 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 69.455 RON | 154.953 RON | 234.122 RON | 157.284 RON | 91.565 RON | 2.577 RON | -51 RON | -1.693 RON | -1.469 RON | -906 RON | -299 RON |
| Total active | 77.233 RON | 229.350 RON | 462.665 RON | 617.200 RON | 249.505 RON | 252.260 RON | 252.140 RON | 250.093 RON | 248.454 RON | 247.548 RON | 247.249 RON |
Comparație cu 10771 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 77.233 RON | 229.350 RON | 462.665 RON | 617.200 RON | 249.505 RON | 252.260 RON | 252.140 RON | 250.093 RON | 248.454 RON | 247.548 RON | 247.249 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 69.655 RON | 224.608 RON | 458.730 RON | 157.524 RON | 249.089 RON | 251.666 RON | 251.616 RON | 249.923 RON | 248.454 RON | 247.548 RON | 247.249 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.578 RON | 4.742 RON | 3.935 RON | 459.676 RON | 416 RON | 594 RON | 524 RON | 170 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|