Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22983351
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CĂLĂUZ SERGIU MIHAI
Prin: CĂLĂUZ RALUCA BIANCA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
187.105 RON
Profit net
128.451 RON
Capitaluri proprii
128.691 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 316.688 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.685 RON | 261.138 RON | 292.479 RON | 280.136 RON | 298.254 RON | 298.086 RON | 187.105 RON |
| Profit net | 9.156 RON | 205.112 RON | 171.461 RON | 170.992 RON | 213.924 RON | 211.355 RON | 128.451 RON |
| Total active | 16.268 RON | 227.164 RON | 404.860 RON | 230.467 RON | 318.076 RON | 450.271 RON | 274.144 RON |
| Active circulante | 16.268 RON | 227.164 RON | 404.860 RON | 230.467 RON | 318.076 RON | 450.271 RON | 274.144 RON |
| Capitaluri proprii | 9.356 RON | 214.468 RON | 385.929 RON | 221.693 RON |
Comparație cu 1042 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 283.617 RON |
| 384.971 RON |
| 128.691 RON |
| Datorii totale | 6.912 RON | 12.696 RON | 18.931 RON | 8.774 RON | 34.459 RON | 65.300 RON | 145.453 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|