Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 oct. 2018 și 12 feb. 2026.
Servicii de întreținere și reparare a rampelor de avertizare luminoasă
Servicii de întreținere și reparare a rampelor de avertizare luminoasă, conform ADV1487691
MENTENATA BLOC ALIMENTAR
Servicii de întreținere și reparare a rampelor de avertizare luminoasă, conform ADV1465004
MENTENATA BLOC ALIMENTAR
Servicii de intretinere si reparare a rampelor de avertizare luminoasa. conform ADV 1409642
Servicii de mentenanta echipamente bloc alimentar
Servicii de intretinere si reparare a rampelor de avertizare luminoasa, conform ADV 1351257
Servicii de intretinere si reparare a rampelor de avertizare luminoasa.
Servicii de intretinere si reparare a rampelor de avertizare luminoasa
Servicii reparatii rampe
Servicii reparatii rampe
SERVICII DE MENTENANTA RAMPA
Servicii reparatii rampe autospeciale
MENTENANTA RAMPA
MENTENANTA RAMPA AVERTIZARE ACUSTCO-LUMINOASA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/237350
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
48.050 RON
Profit net
34.247 RON
Capitaluri proprii
39.415 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 37.880 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.961 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.660 RON | 11.770 RON | 19.555 RON | 15.070 RON | 11.400 RON | 15.165 RON | 14.600 RON | 33.098 RON | 18.500 RON | 42.570 RON | 48.050 RON |
| Profit net | -5.074 RON | -2.358 RON | 0 RON | 0 RON | -3.446 RON | 0 RON | 4.520 RON | 2.371 RON | 9.396 RON | 9.867 RON | 2.208 RON | 5.344 RON | 7.014 RON |
Comparație cu 445 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.712 RON |
| 5.522 RON |
| 23.704 RON |
| 34.247 RON |
| Total active | 5.647 RON | 4.973 RON | 4.973 RON | 4.973 RON | 17 RON | 17 RON | 2.517 RON | 3.523 RON | 13.271 RON | 23.235 RON | 15.848 RON | 20.661 RON | 12.081 RON | 26.258 RON | 18.096 RON | 29.033 RON | 40.733 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 5.647 RON | 4.973 RON | 4.973 RON | 4.973 RON | 17 RON | 17 RON | 2.517 RON | 3.523 RON | 13.271 RON | 23.235 RON | 15.848 RON | 20.661 RON | 12.081 RON | 26.258 RON | 18.096 RON | 29.033 RON | 40.733 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.439 RON | 78 RON | 78 RON | 78 RON | -3.368 RON | -3.368 RON | 1.152 RON | 3.523 RON | 12.919 RON | 22.786 RON | 15.598 RON | 18.942 RON | 11.730 RON | 25.642 RON | 15.165 RON | 28.868 RON | 39.415 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.208 RON | 4.895 RON | 4.895 RON | 4.895 RON | 3.385 RON | 3.385 RON | 1.365 RON | 0 RON | 352 RON | 449 RON | 250 RON | 1.719 RON | 351 RON | 616 RON | 2.931 RON | 165 RON | 1.602 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|