Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 dec. 2016 și 29 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 111 atribuiri.
Servicii de verificare a instalatiilor de utilizare gaz
Servicii de verificare a instalatiilor de utilizare gaz pt AJFP Sibiu si unit fiscale suborodonate
SERVICII DE REPARATII INSTALATII DE APA
SERVICII DE REPARATII INSTALATII GAZ
Servicii de verificare a instalatiilor de utilizare gaz
Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa
Inlocuire PIESE INSTALATII SANITARE,TERMOFICARE BVI SB
SERVICIU DE REMEDIERE DEFECTIUNI INSTALATIE GAZ
SERVICIU DE REMEDIERE DEFECTIUNE MASINA DE GATIT (bloc alimentar)
SERVICII DE VERIFICARE A INSTALATIEI DE GAZE NATURALE, locatia SIBIU
REPARAȚIE REȚEA DE TERMOFICARE PAV. T
LUCRARI LA INSTALATII GAZ
Lucrări de reparații curente construcții și instalații la pavilionul A2, din cazarma 700 Sibiu
REPARAȚIE REȚEA DE TERMOFICARE PAV. A
servicii de verificare a instalatiilor de gaz
4. Necesar gaze
R.C.484 Sibiu–Lucrări de reparații curente construcții și instalații casa scării pavilionul A,
VERIFICARE INSTAL GAZ
Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare
Servicii de verificare a instalatiilor de utilizare gaz
Servicii de verificare instalatii utilizare gaze naturale
Verificare instalatii gaz
SERVICII DE SUDURA INSTALATII DE TERMOFICARE
MATRIALA INSTALATI TERMOFICARE
BRANSAMENT GAZE NATURALE CAMIN CULTURAL CENADE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24391003
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CRĂCIUN ILIE
Prin: CRĂCIUN ILIE
Prin: CRĂCIUN ILIE
Prin: CRĂCIUN ILIE
Prin: CRĂCIUN ILIE
Prin: CRĂCIUN ILIE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.227.947 RON
Profit net
558.826 RON
Capitaluri proprii
559.066 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 403.166 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.031 RON | 76.624 RON | 108.763 RON | 111.922 RON | 172.388 RON | 120.405 RON | 88.580 RON | 83.675 RON | 218.399 RON | 131.053 RON | 101.901 RON | 94.667 RON | 148.189 RON | 110.494 RON | 82.451 RON | 170.233 RON | 1.227.947 RON |
| Profit net | 585 RON | 14.334 RON | 8.104 RON | 19.656 RON | 83.888 RON | 76.431 RON | 45.144 RON | 62.833 RON | 151.544 RON | 112.425 RON | 26.017 RON | -15.678 RON |
Comparație cu 864 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 96.750 RON |
| 65.787 RON |
| 44.612 RON |
| 110.946 RON |
| 558.826 RON |
| Total active | 2.315 RON | 36.317 RON | 41.732 RON | 48.457 RON | 130.058 RON | 207.861 RON | 251.040 RON | 313.493 RON | 468.161 RON | 581.341 RON | 615.444 RON | 620.072 RON | 700.407 RON | 755.172 RON | 832.836 RON | 967.318 RON | 876.211 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 2.315 RON | 36.317 RON | 41.732 RON | 48.457 RON | 130.058 RON | 207.861 RON | 251.040 RON | 313.493 RON | 468.161 RON | 581.341 RON | 615.444 RON | 620.072 RON | 700.407 RON | 755.172 RON | 832.836 RON | 967.318 RON | 876.211 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -613 RON | 13.720 RON | 21.824 RON | 41.480 RON | 125.368 RON | 201.799 RON | 246.943 RON | 309.776 RON | 461.321 RON | 573.746 RON | 599.763 RON | 584.085 RON | 680.835 RON | 746.622 RON | 791.234 RON | 902.180 RON | 559.066 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.928 RON | 22.597 RON | 19.908 RON | 6.977 RON | 4.690 RON | 6.062 RON | 4.097 RON | 3.717 RON | 6.840 RON | 7.595 RON | 15.681 RON | 35.987 RON | 19.572 RON | 8.550 RON | 41.602 RON | 65.138 RON | 317.145 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|