Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 mar. 2018 și 15 iul. 2019.
reparatie auto
revizie auto microbuz
REVIZIE AUTO Opel
servicii reparatii auto
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24429442
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DENGHEL VASILE
Prin: DENGHEL VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.622 RON
Profit net
-2.316 RON
Capitaluri proprii
-36.543 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 9.339 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.976 RON | 1.597 RON | 2.450 RON | 12.964 RON | 3.024 RON | 8.829 RON | 4.800 RON | 27.917 RON | 12.582 RON | 17.394 RON | 9.958 RON | 3.111 RON | — | 672 RON | — | 4.622 RON | — |
| Profit net | -2.326 RON | -671 RON | -1.720 RON | 353 RON | -8.705 RON | 1.959 RON | 3.387 RON | 10.171 RON | 82 RON | 2.781 RON | -3.428 RON | -1.148 RON |
Comparație cu 454 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2024.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -9.748 RON |
| -5.052 RON |
| -20.619 RON |
| -5.967 RON |
| -2.316 RON |
| Total active | 2.848 RON | 1.627 RON | 807 RON | 6.948 RON | 561 RON | 5.721 RON | 1.024 RON | 7.545 RON | 7.155 RON | 10.410 RON | 12.950 RON | 11.616 RON | 8.416 RON | 8.036 RON | 13.552 RON | 8.453 RON | 8.796 RON |
|---|
| Active imobilizate | 197 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | 3.214 RON | 2.655 RON | 2.096 RON | 1.537 RON | 978 RON | 419 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.651 RON | 1.627 RON | 807 RON | 6.948 RON | 561 RON | 5.721 RON | 1.024 RON | 4.331 RON | 4.500 RON | 8.314 RON | 11.413 RON | 10.638 RON | 7.997 RON | 8.036 RON | 13.552 RON | 8.453 RON | 8.796 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.298 RON | 1.627 RON | -93 RON | 261 RON | -8.445 RON | -6.486 RON | -3.099 RON | 7.073 RON | 7.155 RON | 10.018 RON | 9.371 RON | 8.223 RON | -1.525 RON | -6.577 RON | -28.260 RON | -34.227 RON | -36.543 RON |
|---|
| Datorii totale | 550 RON | 0 RON | 900 RON | 6.687 RON | 9.006 RON | 12.207 RON | 4.123 RON | 472 RON | 0 RON | 392 RON | 3.579 RON | 3.393 RON | 9.941 RON | 14.613 RON | 41.812 RON | 42.680 RON | 45.339 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|