Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24920392
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCA MARIA-MIHAELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
48.674 RON
Profit net
9.693 RON
Capitaluri proprii
9.933 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 183.564 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.313 RON | 36.306 RON | 61.533 RON | 51.226 RON | 47.106 RON | 45.509 RON | 74.236 RON | 57.440 RON | 129.356 RON | 96.890 RON | 61.205 RON | 181.006 RON | 192.594 RON | 193.018 RON | 193.800 RON | 194.607 RON | 48.674 RON |
| Profit net | -16.816 RON | -2.707 RON | -7.289 RON | -4.409 RON | -8.571 RON | -20.125 RON | -10.423 RON | -52.567 RON | 33.616 RON | -139.431 RON |
Comparație cu 765 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.457 RON |
| 148.326 RON |
| 157.832 RON |
| 163.674 RON |
| 106.213 RON |
| 121.542 RON |
| 9.693 RON |
| Total active | 3.947 RON | 1.291 RON | 1.504 RON | 1.660 RON | 4.973 RON | 9.599 RON | 9.297 RON | 9.323 RON | 63.834 RON | 12.242 RON | 5.027 RON | 63.032 RON | 218.326 RON | 181.891 RON | 154.460 RON | 250.114 RON | 13.515 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.790 RON | 146 RON | 11 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.462 RON | 26.088 RON | 13.091 RON | — |
|---|
| Active circulante | 157 RON | 1.145 RON | 1.493 RON | 1.660 RON | 4.973 RON | 9.599 RON | 9.297 RON | 9.323 RON | 63.834 RON | 12.242 RON | 5.027 RON | 63.032 RON | 218.326 RON | 177.429 RON | 128.372 RON | 237.023 RON | 13.515 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -16.616 RON | -19.322 RON | -26.611 RON | -31.020 RON | -39.591 RON | -59.716 RON | -70.139 RON | -122.706 RON | -89.091 RON | -228.522 RON | -208.065 RON | -59.739 RON | 98.094 RON | 163.915 RON | 145.168 RON | 121.782 RON | 9.933 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.563 RON | 23.421 RON | 30.221 RON | 34.084 RON | 45.266 RON | 69.315 RON | 79.436 RON | 132.029 RON | 152.925 RON | 240.764 RON | 213.092 RON | 122.771 RON | 120.232 RON | 17.976 RON | 9.292 RON | 128.332 RON | 3.582 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|