Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24982280
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VARGA LORAND
Prin: VARGA LORAND
Prin: VARGA LORAND
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
324.470 RON
Profit net
132.008 RON
Capitaluri proprii
132.248 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 466.902 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 169.930 RON | 491.960 RON | 493.860 RON | 394.770 RON | 265.830 RON | 324.470 RON |
| Profit net | -1.194 RON | -18.158 RON | -8.571 RON | -604 RON | -1.336 RON | -1.689 RON | -66 RON | -50 RON | -50 RON | 99.393 RON | 275.706 RON | 312.200 RON | 203.015 RON | 73.661 RON | 132.008 RON |
Comparație cu 488 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 506 RON | 225 RON | 2.258 RON | 2.238 RON | 2.286 RON | 2.336 RON | 2.294 RON | 2.244 RON | 151 RON | 74.453 RON | 344.422 RON | 355.226 RON | 223.472 RON | 89.379 RON | 150.269 RON |
|---|
| Active circulante | 506 RON | 225 RON | 2.258 RON | 2.238 RON | 2.286 RON | 2.336 RON | 2.294 RON | 2.244 RON | 151 RON | 74.453 RON | 344.422 RON | 355.226 RON | 223.472 RON | 89.379 RON | 150.269 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -994 RON | -19.152 RON | -27.723 RON | -28.327 RON | -29.663 RON | -31.352 RON | -31.418 RON | -31.468 RON | -31.518 RON | 67.875 RON | 321.531 RON | 312.400 RON | 203.215 RON | 73.861 RON | 132.248 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.500 RON | 19.377 RON | 29.981 RON | 30.565 RON | 31.949 RON | 33.688 RON | 33.712 RON | 33.712 RON | 31.669 RON | 6.578 RON | 22.891 RON | 42.826 RON | 20.257 RON | 15.518 RON | 18.021 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | 3 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 |
|---|