Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25300259
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MANU IULIA
Prin: MANU IULIA
Prin: MANU IULIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
36.593 RON
Profit net
-18.736 RON
Capitaluri proprii
-120.047 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 129.276 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.835 RON | 5.707 RON | 0 RON | 4.117 RON | 12.229 RON | 27.177 RON | 121.441 RON | 207.986 RON | 177.198 RON | 176.110 RON | 78.332 RON | 69.422 RON | 145.000 RON | 123.334 RON | 110.273 RON | 37.959 RON | 36.593 RON |
| Profit net | -3.566 RON | -1.925 RON | -1.016 RON | -10.234 RON | -7.862 RON | -9.981 RON | 13.796 RON | 24.735 RON | 3.571 RON | -6.926 RON |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -18.395 RON |
| -7.233 RON |
| -2.429 RON |
| -15.081 RON |
| -18.173 RON |
| -40.794 RON |
| -18.736 RON |
| Total active | 4.341 RON | 3.086 RON | 21.086 RON | 44.171 RON | 95.938 RON | 132.305 RON | 105.391 RON | 69.017 RON | 97.347 RON | 102.712 RON | 81.752 RON | 77.675 RON | 89.331 RON | 81.536 RON | 92.519 RON | 107.379 RON | 124.307 RON |
|---|
| Active imobilizate | 419 RON | 225 RON | 32 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 3.922 RON | 2.861 RON | 21.054 RON | 44.171 RON | 95.938 RON | 132.305 RON | 105.391 RON | 69.017 RON | 97.347 RON | 102.712 RON | 81.752 RON | 77.675 RON | 89.331 RON | 81.536 RON | 92.519 RON | 107.379 RON | 124.307 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.366 RON | -5.291 RON | -6.306 RON | -16.540 RON | -24.403 RON | -34.383 RON | -20.587 RON | 4.148 RON | 7.719 RON | 793 RON | -17.602 RON | -24.835 RON | -27.264 RON | -42.345 RON | -60.518 RON | -101.312 RON | -120.047 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.707 RON | 8.377 RON | 27.392 RON | 60.711 RON | 120.364 RON | 166.688 RON | 125.978 RON | 64.869 RON | 89.628 RON | 101.919 RON | 99.354 RON | 102.510 RON | 116.595 RON | 123.881 RON | 153.037 RON | 208.691 RON | 244.354 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|