Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27079180
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
368.991 RON
Profit net
26.582 RON
Capitaluri proprii
232.166 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 522.032 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 144.710 RON | 399.194 RON | 396.774 RON | 233.871 RON | 295.968 RON | 361.290 RON | 435.833 RON | 509.244 RON | 304.454 RON | 323.445 RON | 361.849 RON | 722.185 RON | 875.671 RON | 391.646 RON | 266.560 RON | 368.991 RON |
| Profit net | 7.397 RON | 22.912 RON | 24.515 RON | 5.179 RON | 10.228 RON | 18.840 RON | 15.621 RON | 18.620 RON | 23.383 RON | 30.836 RON | 14.246 RON | 45.347 RON | 50.062 RON | 24.144 RON | 18.706 RON |
Comparație cu 40 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 26), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 26.582 RON |
| Total active | 107.897 RON | 80.777 RON | 86.388 RON | 88.389 RON | 115.908 RON | 136.838 RON | 151.825 RON | 102.535 RON | 62.723 RON | 102.446 RON | 104.911 RON | 200.160 RON | 262.372 RON | 206.776 RON | 238.003 RON | 276.984 RON |
|---|
| Active circulante | 107.897 RON | 80.777 RON | 86.388 RON | 88.389 RON | 115.908 RON | 136.838 RON | 151.825 RON | 102.535 RON | 62.723 RON | 102.446 RON | 104.911 RON | 200.160 RON | 262.372 RON | 206.776 RON | 238.003 RON | 276.984 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.397 RON | 31.309 RON | 55.824 RON | 61.003 RON | 11.828 RON | 23.738 RON | 39.359 RON | 57.379 RON | 24.383 RON | 55.229 RON | 69.475 RON | 114.822 RON | 164.884 RON | 189.028 RON | 207.734 RON | 232.166 RON |
|---|
| Datorii totale | 99.500 RON | 49.468 RON | 30.564 RON | 27.386 RON | 104.080 RON | 113.100 RON | 112.466 RON | 45.156 RON | 38.340 RON | 47.217 RON | 35.436 RON | 85.338 RON | 81.687 RON | 16.698 RON | 29.219 RON | 37.603 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 20 | 16 | 12 | 15 | 18 | 16 | 15 | — | — | — | 9 | 16 | 17 | 10 | 4 | 4 |
|---|