Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 apr. 2017 și 19 apr. 2017.
ulei hidraulic
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28103588
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.405.213 RON
Profit net
257.054 RON
Capitaluri proprii
784.627 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.532.213 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 165.162 RON | 5.350 RON | 105.205 RON | 155.603 RON | 124.387 RON | 165.502 RON | 161.788 RON | 162.665 RON | 185.327 RON | 224.547 RON | 576.432 RON | 992.547 RON | 1.165.318 RON | 1.493.360 RON | 2.405.213 RON |
| Profit net | 25.100 RON | -19.197 RON | -11.383 RON | 1.963 RON | -4.048 RON | 8.915 RON | 3.619 RON | -2.998 RON | 11.310 RON | 14.479 RON | 83.196 RON | 148.021 RON | 144.703 RON | 123.693 RON | 257.054 RON |
Comparație cu 1087 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 42.848 RON | 10.408 RON | 99.587 RON | 166.466 RON | 229.799 RON | 236.215 RON | 236.225 RON | 225.523 RON | 250.980 RON | 220.110 RON | 367.462 RON | 522.825 RON | 667.957 RON | 846.522 RON | 1.466.896 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.810 RON | 8.810 RON | 8.810 RON | 8.810 RON | 12.726 RON | 148.861 RON |
|---|
| Active circulante | 42.848 RON | 10.408 RON | 99.587 RON | 166.466 RON | 229.799 RON | 236.215 RON | 236.225 RON | 225.523 RON | 250.980 RON | 211.300 RON | 358.652 RON | 514.015 RON | 659.147 RON | 833.796 RON | 1.318.035 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 25.300 RON | 6.103 RON | -5.280 RON | -3.317 RON | -7.365 RON | 1.550 RON | 5.170 RON | 2.172 RON | 13.482 RON | 27.961 RON | 111.157 RON | 259.178 RON | 403.881 RON | 527.574 RON | 784.627 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.548 RON | 4.305 RON | 104.867 RON | 169.783 RON | 237.164 RON | 234.665 RON | 231.055 RON | 223.351 RON | 237.498 RON | 192.149 RON | 256.305 RON | 263.647 RON | 264.076 RON | 318.948 RON | 682.269 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|