Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28106398
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TEGLAS SORIN TIBERIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
292.709 RON
Profit net
138.013 RON
Capitaluri proprii
138.253 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 439.580 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 408.157 RON | 432.050 RON | 251.005 RON | 257.170 RON | 239.192 RON | 393.873 RON | 301.848 RON | 510.636 RON | 687.855 RON | 349.847 RON | 458.660 RON | 292.709 RON |
| Profit net | 251.588 RON | 280.742 RON | 153.954 RON | 162.559 RON | 129.040 RON | 201.341 RON | 126.115 RON | 270.570 RON | 369.882 RON | 171.637 RON | 254.810 RON | 138.013 RON |
| Total active | 278.959 RON | 334.134 RON | 178.378 RON | 209.675 RON | 205.312 RON | 268.595 RON | 159.393 RON | 309.502 RON |
Comparație cu 173 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 18), pentru anul 2022.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 384.288 RON |
| 180.271 RON |
| 283.409 RON |
| 150.995 RON |
| Active imobilizate | 5.800 RON | 3.746 RON | 1.691 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 273.159 RON | 330.388 RON | 176.687 RON | 209.675 RON | 205.312 RON | 268.595 RON | 159.393 RON | 309.502 RON | 384.288 RON | 180.271 RON | 283.409 RON | 150.995 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 251.788 RON | 280.942 RON | 154.195 RON | 162.800 RON | 129.281 RON | 201.582 RON | 126.355 RON | 270.810 RON | 370.122 RON | 171.877 RON | 255.050 RON | 138.253 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.171 RON | 53.192 RON | 24.183 RON | 46.875 RON | 76.031 RON | 67.013 RON | 33.038 RON | 38.692 RON | 14.166 RON | 8.394 RON | 28.359 RON | 12.742 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|