Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28219672
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
45.095 RON
Profit net
5.751 RON
Capitaluri proprii
-15.239 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 221.687 RON | 510.514 RON | 711.976 RON | 0 RON | — | — | — | 5.495 RON | 3.665 RON | 475 RON | 3.757 RON | 5.551 RON | 625 RON | 13.700 RON | 45.095 RON |
| Profit net | 4.939 RON | 35.496 RON | -845 RON | -88 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.167 RON | 521 RON | -268 RON | -5.042 RON | 387 RON | -1.170 RON | -20.914 RON | 5.751 RON |
| Total active |
Comparație cu 370 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 102.525 RON |
| 140.715 RON |
| 42.250 RON |
| 4.330 RON |
| 4.329 RON |
| 4.329 RON |
| 12.329 RON |
| 27.548 RON |
| 24.764 RON |
| 24.437 RON |
| 28.070 RON |
| 29.665 RON |
| 29.545 RON |
| 45.291 RON |
| 49.740 RON |
| Active imobilizate | — | 2.012 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.850 RON | 12.850 RON |
|---|
| Active circulante | 102.525 RON | 138.703 RON | 42.250 RON | 4.330 RON | 4.329 RON | 4.329 RON | 12.329 RON | 27.548 RON | 24.764 RON | 24.437 RON | 28.070 RON | 29.665 RON | 29.545 RON | 32.441 RON | 36.890 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.939 RON | 42.435 RON | 41.590 RON | 4.330 RON | 4.329 RON | 4.329 RON | 4.329 RON | 5.496 RON | 6.017 RON | 5.749 RON | 707 RON | 1.094 RON | -76 RON | -20.990 RON | -15.239 RON |
|---|
| Datorii totale | 95.586 RON | 98.280 RON | 660 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.000 RON | 22.052 RON | 18.747 RON | 18.688 RON | 27.363 RON | 28.571 RON | 29.621 RON | 82.186 RON | 85.070 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|