Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 iul. 2017 și 14 dec. 2023.
Servicii deszapezire
Servicii de reparatii si intretinere la reteaua de alimentare cu apa a Comunei Parta
Servicii de deszapezire
Realizare lucrare irigare gazon teren fotbal
Montaj hidrant apa
Racord canalizare - Sediu Primaria Comunei Parta
Servicii de cosit mecanic
Servicii de deszapezire
lucrari de amenajare a terenului
Servicii de cosit mecanic
Lucrari de constructii de conducte de ape reziduale
Servicii de deszapezire
Lucrari de amenajare a terenului
EXTINDERE RETEA APA IN COMUNA PARTA - ETAPA I.
EXTINDERE RETEA IN NOUL PUZ CU 440 M , BRANSAMENT APA 16 M SI HIDRANT SUPRATERAN, COMUNA PARTA
lucrari de alimentare cu apa,inlocuiri de conducte,extindere de retele de distributie apa
“ INLOCUIRE ?I EXTINDERE RE?EA APA IN COMUNA PAR?A ÎN NOUL PUZ ”, COMUNA PARTA, JUDETUL TIMIS
EXTINDERE RETEA DE APA IN NOUL PUZ
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28924478
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
483.281 RON
Profit net
-276.176 RON
Capitaluri proprii
-159.067 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 597.200 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.985 RON | 113.042 RON | 191.478 RON | 269.087 RON | 304.008 RON | 327.232 RON | 365.232 RON | 347.014 RON | 414.474 RON | 321.103 RON | 430.157 RON | 684.710 RON | 483.281 RON |
| Profit net | -1.727 RON | -7.415 RON | 9.986 RON | 480 RON | 165 RON | 20.734 RON | 54.392 RON | 391 RON | 7.668 RON | -48.449 RON | 932 RON | 362 RON | -276.176 RON |
| Total active | 38.089 RON | 37.577 RON | 68.213 RON | 83.052 RON |
Comparație cu 360 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 36), pentru anul 2023.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 89.021 RON |
| 101.168 RON |
| 152.284 RON |
| 154.728 RON |
| 184.131 RON |
| 112.729 RON |
| 201.773 RON |
| 170.460 RON |
| 130.282 RON |
| Active imobilizate | 547 RON | 354 RON | 161 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 37.542 RON | 37.223 RON | 68.052 RON | 83.052 RON | 89.021 RON | 101.168 RON | 152.284 RON | 154.728 RON | 184.131 RON | 112.729 RON | 201.773 RON | 170.460 RON | 130.282 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 28.773 RON | 21.358 RON | 31.344 RON | 31.824 RON | 31.586 RON | 52.256 RON | 106.648 RON | 107.039 RON | 114.708 RON | 66.259 RON | 117.190 RON | 117.109 RON | -159.067 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.316 RON | 16.219 RON | 22.882 RON | 38.033 RON | 45.032 RON | 37.683 RON | 35.199 RON | 38.044 RON | 60.889 RON | 38.727 RON | 77.632 RON | 47.192 RON | 285.816 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 7 | 10 | 9 | 7 | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 |
|---|