Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29004477
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
41.000 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
280.347 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 42.494 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.890 RON | 18.436 RON | 26.729 RON | 216.000 RON | 72.905 RON | 9.777 RON | — | — | 9.521 RON | 41.000 RON | — | — |
| Profit net | -15.565 RON | -36.552 RON | 13.182 RON | 145.656 RON | 11.080 RON | 1.851 RON | -7.938 RON | -9.720 RON | 157.933 RON | 20.188 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 476 RON | 4.474 RON | 2.580 RON | 188.783 RON | 125.619 RON | 112.284 RON | 107.153 RON | 101.288 RON |
Comparație cu 15 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 60), pentru anul 2022.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 249.017 RON |
| 261.576 RON |
| 260.347 RON |
| 260.347 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 24.990 RON | — | 154.345 RON | 154.345 RON | 154.345 RON |
|---|
| Active circulante | 476 RON | 4.474 RON | 2.580 RON | 188.783 RON | 125.619 RON | 112.284 RON | 107.153 RON | 76.298 RON | 249.017 RON | 107.231 RON | 106.002 RON | 106.002 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.365 RON | -51.916 RON | -38.735 RON | 106.932 RON | 118.011 RON | 119.863 RON | 111.925 RON | 102.205 RON | 260.158 RON | 280.346 RON | 280.347 RON | 280.347 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.841 RON | 56.390 RON | 41.315 RON | 81.851 RON | 7.608 RON | 12.421 RON | 15.228 RON | 19.083 RON | 8.859 RON | 1.230 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | — | — |
|---|