Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29468183
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
800.800 RON
Profit net
148.317 RON
Capitaluri proprii
573.764 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.300.889 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 21.211 RON | 43.110 RON | 94.662 RON | 118.138 RON | 183.058 RON | 291.737 RON | 383.083 RON | 885.054 RON | 723.608 RON | 1.263.383 RON | 1.196.649 RON | 1.040.689 RON | 1.008.781 RON | 800.800 RON |
| Profit net | -991 RON | -1.848 RON | 7.886 RON | 12.141 RON | 38.452 RON | -1.795 RON | 4.022 RON | 108.594 RON | 118.274 RON | 220.240 RON | 109.337 RON | -14.599 RON | 157.847 RON | 148.317 RON |
| Total active | 31.970 RON |
Comparație cu 307 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 48.395 RON |
| 57.118 RON |
| 62.131 RON |
| 65.448 RON |
| 92.888 RON |
| 199.941 RON |
| 349.806 RON |
| 455.631 RON |
| 545.892 RON |
| 739.760 RON |
| 653.520 RON |
| 721.138 RON |
| 621.705 RON |
| Active circulante | 31.970 RON | 48.395 RON | 57.118 RON | 62.131 RON | 65.448 RON | 92.888 RON | 199.941 RON | 349.806 RON | 455.631 RON | 545.892 RON | 739.760 RON | 653.520 RON | 721.138 RON | 621.705 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -791 RON | -2.639 RON | 5.247 RON | 17.388 RON | 55.840 RON | 54.045 RON | 58.067 RON | 166.661 RON | 284.935 RON | 505.175 RON | 614.512 RON | 499.913 RON | 608.847 RON | 573.764 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.761 RON | 51.034 RON | 51.871 RON | 44.743 RON | 9.608 RON | 38.843 RON | 141.874 RON | 183.145 RON | 170.696 RON | 40.717 RON | 125.248 RON | 153.607 RON | 112.291 RON | 47.941 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|