Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30048248
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FRÎNCU CONSTANTIN
Prin: FRÎNCU CONSTANTIN
Prin: FRÎNCU CONSTANTIN
Prin: FRÎNCU CONSTANTIN
Prin: FRÎNCU CONSTANTIN
Prin: FRÎNCU CONSTANTIN
Prin: FRÎNCU CONSTANTIN
Prin: FRÎNCU CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
145.030 RON
Profit net
49.363 RON
Capitaluri proprii
262 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 141.995 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 3.400 RON | 6.800 RON | 31.735 RON | 57.212 RON | 59.570 RON | 82.600 RON | 93.000 RON | 60.800 RON | 37.500 RON | 101.000 RON | 157.770 RON | 145.030 RON |
| Profit net | -570 RON | -150 RON | 2.598 RON | -12.992 RON | -11.556 RON | 4.330 RON | 6.433 RON | 8.104 RON | 15.439 RON | 912 RON | 2.703 RON | -70.057 RON | 5.622 RON | 49.363 RON |
| Total active | 230 RON |
Comparație cu 1480 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 230 RON |
| 2.720 RON |
| 359 RON |
| 2.236 RON |
| 8.306 RON |
| 2.041 RON |
| 2.425 RON |
| 15.023 RON |
| 16.853 RON |
| 24.999 RON |
| 5.383 RON |
| 6.938 RON |
| 10.646 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 1.343 RON | 1.343 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 230 RON | 230 RON | 2.720 RON | 359 RON | 2.236 RON | 8.306 RON | 2.041 RON | 1.082 RON | 13.680 RON | 16.853 RON | 24.999 RON | 5.383 RON | 6.938 RON | 10.646 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -370 RON | -520 RON | 2.078 RON | -10.914 RON | -22.470 RON | -18.257 RON | -11.824 RON | -3.719 RON | 11.720 RON | 12.632 RON | 15.335 RON | -54.722 RON | -49.100 RON | 262 RON |
|---|
| Datorii totale | 600 RON | 750 RON | 642 RON | 11.273 RON | 25.002 RON | 26.563 RON | 13.865 RON | 6.144 RON | 3.303 RON | 4.221 RON | 9.664 RON | 60.105 RON | 56.038 RON | 10.384 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
|---|