Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30580279
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CONŢU VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
50.834 RON
Profit net
41.085 RON
Capitaluri proprii
-321.352 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 113.897 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.550 RON | 70.280 RON | 4.934 RON | 191.617 RON | 100.983 RON | 173.430 RON | 84.755 RON | 71.053 RON | 153.738 RON | 77.963 RON | 50.834 RON |
| Profit net | 4.130 RON | 3.285 RON | -67.785 RON | -43.967 RON | -120.464 RON | -42.397 RON | -101.428 RON | -18.872 RON | 19.599 RON | 5.801 RON | 41.085 RON |
| Total active | 7.117 RON | 33.971 RON | 10.537 RON | 55.563 RON | 91.944 RON | 76.402 RON | 99.293 RON | 101.472 RON | 102.548 RON | 139.766 RON |
Comparație cu 275 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2022.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 190.465 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 645 RON | 162 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 7.117 RON | 33.971 RON | 10.537 RON | 54.918 RON | 91.782 RON | 76.402 RON | 99.293 RON | 101.472 RON | 102.548 RON | 139.766 RON | 190.465 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.330 RON | 7.615 RON | -60.170 RON | -104.137 RON | -224.601 RON | -266.998 RON | -368.966 RON | -387.838 RON | -368.239 RON | -362.438 RON | -321.352 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.787 RON | 26.356 RON | 70.707 RON | 159.700 RON | 316.545 RON | 343.400 RON | 468.259 RON | 489.310 RON | 470.787 RON | 502.204 RON | 511.817 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 11 | 7 | 7 | 4 | 1 | 4 | 2 | 1 |
|---|