Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30676374
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BOJAN SILVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
58.627 RON
Profit net
-9.940 RON
Capitaluri proprii
-9.700 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 64.953 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 21.530 RON | 146.605 RON | 206.366 RON | 130.854 RON | 83.125 RON | 57.485 RON | 84.900 RON | 81.400 RON | 53.900 RON | 61.155 RON | 121.042 RON | 58.627 RON |
| Profit net | 3.980 RON | 60.787 RON | 69.032 RON | 37.400 RON | 562 RON | -25.232 RON | -7.978 RON | 2.074 RON | -7.358 RON | -5.552 RON | 11.746 RON | -9.940 RON |
| Total active | 23.072 RON | 98.130 RON | 222.377 RON | 231.606 RON | 199.051 RON | 164.433 RON | 156.350 RON |
Comparație cu 4289 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2023.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 153.652 RON |
| 159.148 RON |
| 156.135 RON |
| 42.818 RON |
| 13.537 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 24.375 RON | 20.250 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 23.072 RON | 98.130 RON | 222.377 RON | 207.231 RON | 178.801 RON | 164.433 RON | 156.350 RON | 153.652 RON | 159.148 RON | 156.135 RON | 42.818 RON | 13.537 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.180 RON | 64.967 RON | 133.999 RON | 171.399 RON | 171.961 RON | 146.729 RON | 138.750 RON | 140.824 RON | 133.467 RON | 127.915 RON | 11.986 RON | -9.700 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.892 RON | 33.163 RON | 89.650 RON | 61.479 RON | 28.362 RON | 17.704 RON | 17.600 RON | 12.828 RON | 25.681 RON | 28.220 RON | 30.832 RON | 23.237 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
|---|