Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30690913
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RAHMANOV IRINA
Prin: RAHMANOV IRINA
Prin: RAHMANOV IRINA
Prin: RAHMANOV IRINA
Prin: RAHMANOV IRINA
Prin: RAHMANOV IRINA
Prin: RAHMANOV IRINA
Prin: RAHMANOV IRINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
296.604 RON
Profit net
-76.887 RON
Capitaluri proprii
-76.647 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 269.801 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 60.055 RON | 138.409 RON | 218.906 RON | 218.476 RON | 219.219 RON | 178.007 RON | 239.982 RON | 246.228 RON | 229.290 RON | 319.299 RON | 827 RON | 291.207 RON | 296.604 RON |
| Profit net | 54.191 RON | 97.177 RON | -23.348 RON | 103.310 RON | 126.567 RON | 125.507 RON | 113.489 RON | 46.936 RON | 44.172 RON | 165.134 RON | -63.877 RON | 147.784 RON | -76.887 RON |
| Total active | 58.047 RON | 161.485 RON | 152.837 RON | 94.333 RON |
Comparație cu 3458 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2024.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 127.926 RON |
| 143.773 RON |
| 125.625 RON |
| 59.695 RON |
| 58.025 RON |
| 175.804 RON |
| 20.778 RON |
| 135.401 RON |
| 16.875 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 58.047 RON | 161.485 RON | 152.837 RON | 94.333 RON | 127.926 RON | 143.773 RON | 125.625 RON | 59.695 RON | 58.025 RON | 175.804 RON | 20.778 RON | 135.401 RON | 16.875 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 54.391 RON | 151.568 RON | 128.219 RON | 80.202 RON | 126.807 RON | 139.433 RON | 113.738 RON | 47.185 RON | 44.412 RON | 165.374 RON | -63.637 RON | 84.146 RON | -76.647 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.656 RON | 9.917 RON | 24.618 RON | 14.384 RON | 1.834 RON | 4.698 RON | 12.539 RON | 12.510 RON | 13.613 RON | 10.430 RON | 84.415 RON | 51.255 RON | 93.522 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|